Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha egyszer kikölcsönzöl egy...

Ha egyszer kikölcsönzöl egy könyvet, és ki is olvasod, utána minek veszed meg?

Figyelt kérdés
A barátnõm ezt csinálja. Persze nem az összes könyvvel, de ami tetszik neki, azt utána megveszi. Ti is így csináljátok ezt, csak én nem látom benne az értelmet? xD
2012. aug. 6. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én érdekes könyveket nem csak egyzser szoktam elolvasni, hanem akár 10-15-ször is.
2012. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor az én logikám szerint még1x kikölcsönzöm, de nem költök rá 4-5000 ft-ot, bocs ha bunkónak tűnök, de engem vhogy nem kötnek le a könyvek.
2012. aug. 6. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bunkónak tűnsz, de sebaj. Tudod, vannak olyan könyvek, amit többször is el szeretnék olvasni, és gyakran van, hogy heteket kell rá várni a könyvtárban, amíg újra kihozhatom. Ez sokkal logikusabb, mint random megvenni egy könyvet, aztán a nyakadon marad, mert nem is tetszik.

Ja, és ne kiolvassuk, hanem elolvassuk. Ha kiolvasnánk, akkor tényleg logikátlan lenne. Mit kezdenénk annyi üres könyvvel?

2012. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy pár szó a könyvről, olvasásról:


[link]

2012. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem. CD-kkel csinálom ezt: letöltöm, és ha nagyon tetszik, megveszem. Amolyan tisztelet az előadó felé, hogy azért fizetek a munkájáért. Van, aki többször is el akar olvasni egy könyvet, lehet, hogy a barátnőd is ilyen.

Én kölcsön kaptam egyszer Tolkientől a Húrin gyermekeit, nem volt olyan nagyon nagy szám, de illett a gyűjteményembe, és megvettem. :)

2012. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy tűnt, mintha Tolkientől magától kaptam volna kölcsön. :)


Egyébként azt mondtad, téged nem köt le a könyvolvasás, így nem is fogod megérteni. Engem a makettezés nem köt le, nem költenék rá. De van biztos valami, ami tetszik neked, és amiért pénzt is adnál, gondolj arra, hogy azért biztos adnál pénzt.

2012. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van olyan. Jó amikor "visszanéz" rám a polcról.
2012. aug. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!