Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak? 13/L

Mit olvassak? 13/L

Figyelt kérdés

Eddig a Szent Johanna Gimit olvastam, de kiolvastam 6 részt, a többi meg még nem jelent meg.

köszi a válaszokat! :))



2012. aug. 7. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Orson Scott Card: Végjáték.

Kamaszkorom legjobb könyve volt..hmmm, régi szép idők...


Olvashatsz valami "divatosat" : Harry Potter sorozat a legtöbb kis könyvtárban is elérhető.


Gyűrűk ura: több országban kötelező olvasmány, minden fantasy ősatyja. Az eleje kicsit unalmas, de ha az első 50 oldalon átrágtad magad, már nem lehet letenni.


Ha a vámpírok érdekelnek, akkor hanyagold a divatot, és kezd az ínyencségekkel: Anne Rice könyvei. Interjú a vámpírral, Lestat a vámpír, Kárhozottak királynője.


Az abszolút listavezető nálam (meg pár millió másik embernél) George R. R. Martin könyvsorozata, a Jég és Tűz dala: Trónok harca, Királyok csatája, Kardok vihara, Varjak lakomája, és a Sárkányok tánca, ami eddig megjelent. 13 évesen kicsit húzós, de szerintem a mai fiatalság elég sokat tud a szexről ahhoz, hogy ne olvasás közben döbbenjen rá, hogyan lesz a kisbaba. :)


Vavyan Fable régi regényei is jók, az utóbbi pár kötete már valahogy már elég erőltetett. De a Jégtánc szerintem egészen biztosan tetszene.


Ezen kívül még ezer és ezer jó könyv van, érdemes néha akár találomra is leemelni egyet-egyet a könyvtár polcáról, sosem tudhatod, melyik fogja megragadni a lelkedet. Nem biztos, hogy neked is az lesz a legkedvesebb, ami a legnépszerűbb.

2012. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Abigél
2012. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Suzanne Collins: Az éhezők viadala

Futótűz

A kiválasztott

Ez a három rész követi egymást, szerintem jó könyvek.

2012. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg megpróbálkozhatnál Cassandra Clare könyveivel (Végzet ereklyéi) azok is beválhatnak amennyiben szereted a fantasyt, és a szerelmes sztorikat.


De itt van még néhány jó könyv :)


Helka A Burokvölgy árnyai

Twilight könyvek

De olvashatsz fanficeket is :)

Deszkás detektívek (ha a krimiért bolondulsz)

Én többször is elolvastam a Harry Potter köteteket

Regőczi Lalus: Az égig érő erdő (tanulságos)

2012. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(i luv szjg! ) en ajanlom neked akarmelyik voros pottyos konyvet, konnyen meg lehet ismerni a gerincen es a boritojan levo nagy piros pottrol. en most sarah blakley cartwrigthtol olvasom a lany es a farkast, nagyon tetszik! ha irjak bovebben voros pottyos konyveket, vagy mas tipusut, irj nyugodtan!
2012. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Meg Cabot:A Neveletlen hercegnő naplója

Jeff Kinney:Egy ropi naplója

J.R.R.Tolkien:A Gyűrűk ura

Stuart Hill:Jégvár csatája

Peter Freund:Laura sorozat+Misztéria trilógia

2012. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is A tűz és jég dala a kedvencem, nagyon jó könyv, én úgy gonodolom, ha elég érett vagy, elolvashatod. :)


Aztán Harry Potter, Gyűrűk Ura, Narnia...

Ezek mind fantasyk

2012. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!