Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem valami...

Ajánlanátok nekem valami igazán romantikus shounen ait vagy yaoit?

Figyelt kérdés

Nem baj ha van benne erotikus jelenet sőt! de ne ez legyen a fővonala, inkább a két személy közötti szerelem. :) Kifogytam az ötletekből, előre is nagyon köszönöm *-*

A Yaoi Orden és hasonló oldalakat ismerem, szóval ha ajánlotok valami olyat ami nincs fent az oldalon akkor ha tudtok akkor mellékeljetek mellé egy linket és ha lehet címeket kérnék, nagyon köszi megint. ^o^



2012. aug. 14. 21:44
 1/6 A kérdező kommentje:
a legfontosabb, ha lehet akkor MANGA legyen :)
2012. aug. 14. 21:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Sekaiichi Hatsukoi, tele van mindenféle ellentmondásos érzelemmel
2012. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Angol nyelvű is lehet? Mert Baka Updates-en utána tudsz nézni, csak bejelölöd a keresőben a yaoi-t és a romance-ot
2012. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hirtelen csak a No.6 jut eszembe...:S (Bár az nagyon.nagyon jó.) De ha eszembe jut majd még írok.:/ :))
2012. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát az angolom nem olyan jó, a magyar jó lenne vagy esetleg német :)) Köszönöm az eddigieket !! A Sekaiichit már láttam, olvasni még nem, majd egyszer talán :D
2012. aug. 22. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!