Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta a Villámtolvaj...

Flower021 kérdése:

Aki olvasta a Villámtolvaj összes részét, ahhoz lehetne pár kérdésem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

1. Nektek melyik rész tetszett a legjobban, és miért?

2. Ki a kedvenc szereplőtök és legutáltabb szereplőtök, és miért?

3. Mi a véleményetek az ötödik részről? Mi tetszett benne és mi nem?

4. Hasonló könyveket tudtok?

(lehet privátban is írni, nekem mindegy)



2012. aug. 21. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

1.Az utolsó tetszett a legjobban, és azért mert akkor a percyék már nagyobbak voltak és azért is mert abban jöttek ossze :D

2.A kedvenc szereplöm talán tyson mert hihetetlenül aranyos nagyon szeretem :) de annabeth és Percy is kedvenceim...szval nem tudok választani .D A legutáltabb szereplö......Rachel. Azért mert nyomult percyre...tudom h ez hülyén hangzik, de nagyo együtttudtam érezni annabethetl.

3. Nagyon tetszett.Vicces is volt, nagyon izgalmas és mint már emltettem, nagyon jo h végre percyék összejöttek :D...Nm is tudom h olt e olyan ami nem tetszett.....mondjuk...tyson szerepelhetett volna többet is.

4. sajnos ehhez hasonló könyvet nem tudok, de ha vmi misztikus-szerelemre v bármilyen romantikus könyv érdekelne abban tudok segiteni. .d

2012. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. aug. 23. 10:37
 3/8 Smiling Girl ***** válasza:

Én most olvasom az ötöt :) És tényleg remek könyv!

1.Nekem az első és az utolsó: Mert mindig a kezdet és a befejezés a legjobb :)

2.Rachel - Mert ő a legvidámabb szereplő :)

Kronosz - Ő minden rossznak az okozója...

3.Most olvasoom naon jó...

Ami eddig rossz az az, hogy Beckendorf meghalt...

Jó pedig sok van! :)

4.Harry Potter :D De az nagyon ismert biztosan olvastad! :)

2012. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Nekem a 4. tetszett nagyon, mindenkinek az utolsó tetszik, hát nekem a negyedik. Imádom a labirintus legendáját.

2. A kedvencem Grover. Olyan szimpatikus, meg aranyos.

Akit legjobban utálok, az Tantalosz. Olyan idegesítő.

3. Nagyon jó. Mondjuk szomorú, hogy Beckendorf meghalt, viszont nagyon örülök, hogy Luke jó útra tért. Kár, hogy így meg kellett halnia

4. Nem ismerek több ilyen könyvet sajnos. Én is pont ilyet keresek.

2013. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

1. Nagyon nehéz választani mert mindegyikbe ezer dolog tetszik. De talána 2.és a 3. Rész a kedvencem :) a 2. Mert ott van a cuki Tyson...meg az az üdülő kozpontos rész *.* a 3.rész pedig főleg mert Percy és Annabeth egyre közelebb kerülnek egymáshoz. Másrészt azért ez a rész mert sztem ez az egyik legizgalmasabb esemenydusabb rész .:)

2.A kedvenc szereplőm Percy és Annabeth,halandók közül Sally :) az istenek közül pedig Hermész,és Poszeidon :) Legutaltabb pedig ugyan az elején Luke volt amiatt h Annabeth Őt szerette nem Percyt,de végén megkedveltem mikor újra jó lett. Amúgy még Kronoszt utaltam :D

3.Nagyon tetszett az 5.rész is egyaránt a többivel,ha vmi van amiért nem tetszett az az volt h ez volt az utso rész :/ de egyébként imádtam,meg hát végre Percyék végre összejöttek *.* :) nagyon jó befejezés :)

4. Hát ehhez fogható könyv nincs az tuti,énis a HPt támogatom de esetleg aki szeretei a Gyűrűk Urát könyvbe is elolvashatná :) nekem tetszett :)

2013. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

1. Mindet imádtam!

2.Kedvenc: Percy és Annabeth, mert ők a legszimpibbek.(3 főszereplők)

Legutálatosabb: Rachel, mert ahogy az 1. mondta: NYOMUL

3.Imádtam és minden jó volt benne, csak kár, hogy vége. :(

4.Bocs,de nem.

2013. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

1.Az ötös, mert sok kaland volt benne.

2.Grover és Annabeth, első azért, mert kissé szétszórt, kelekótya, utóbbi, pedig összeszedett, okos, és kiszámíthatatlan.

3.Maga a történet jó, csak Rachel túl nyomulós.

4.(Küldöm privátban.)

2014. szept. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1.a 4.

2.kedvenc:grover,percy

Utált:rachel

3. Nekem alapvetően tetszett picit túl sok volt benne a harc es tul keves a fordulat.

4. HP GYU

2017. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!