Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért utálják meg olyan sokan...

Miért utálják meg olyan sokan Jacobot, miután elolvasták az Eclipse-t? Mit tett Jacob ebben a részben?

Figyelt kérdés
Én még nem tudom elolvasni ezt a részt. Nem túl jó az angolom, szóval meg kell várnom a magyar megjelenést. De erre nagyon kíváncsi vagyok...
2009. júl. 25. 15:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

En is megutaltam az Eclipsbe...sot mar az New Moon-ba is...es ha tudom mi lesz akkor az alkonyatban is utaltam volna...de mar a Bracking Dawn-ba semmi bajom vele. Nah jo kicsit kiakasztott hogy elba*ta az eskuvot de nah...


Hat en azert utaltam az Eclipsbe mert keptelen volt elfogadni hogy bella Edwardba szerelmes es ot csak a fiverekent szereti...jo hogy harcol erte meg minden de akkor is az a csok (vagy inkabb tamadas) nah az kikeszitett. Az is elegge rosszul esett mikor a masodik csoknal Bella meg vissza is csokolta. Mondjuk itt meg tudom erteni ot, mert ez az egesz bevesodes dolog annyira nem emberi...ez a kotodes meg mittomen es bella se ertette h miert vagyik ugy jacob utan. Szegeny!!!

Es itt mar en is aszt hittem h itt osszetort a nagy szerelem mert bella ezek utan mar sose fogja teljes szivebol szeretni edwardot ahhogy eddig mert egy resze ,,egy kicsi de annal hangosabb rezse mindig mas karok utan fog vagyodni".De nem. A BD-ban minden megoldodik. Mindenki tok happy!!!Es en is az voltam es folyton azon filoztam h ez a Stephaie egy zseni.


Nah es van valami amit keptelen vagyok felfogni: Miert mondjak azt sokan hogy Edward...ertitek???...EDWARD (!!!!!)onzo???

Hanyszor emondta hogy neki csak bella boldogsaga szamit???

Barmikor egy szo nelkul elment volna ha bella vegul megis (isten aldja meg erte h nem tette) Jacob mellet dont. Es lehet hogy csak nekem rossz a memoriam de mikor is kenyszeritette ra Edward Bellat valamire is???

2009. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%

Edward önző. Megígérte Bellának hogy nem hagyja el,de mégis elhagyta. Jacob mindig ott volt Bellának. Jacob semmit nem tett csak szerelmes volt Bellába. Erről nem tehet.


TEAM JACOB <3

2009. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jaja, Edward önző és nyálas, meg sztem nem is helyes:( Jacob sokkal "emberibb" és ő soha nem hagyná el Bellát. ja és baromi jól néz ki:) kár h Bella nem őt választja a végén:(( TEAM JACOB:)
2010. aug. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!