Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valamelyikőtök a The...

Olvasta valamelyikőtök a The Hunger Games (Az éhezők viadala)? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hogy tetszett? Szerintetek érdemes megvennem? Mi a véleményetek róla?

LEGFONTOSABB KÉRDÉS:

Ebbe a könyvbe: [link]

és ebbe a könyvbe: [link]


mi a különbség?

csak a borító más vagy másról is szól? Ugye a címe és az írója ugyanaz meg a jele is de mégis drágább a második mint az első.


2012. aug. 25. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ma kezdtem el és be is fejeztem - szerintem ebből már lehet sejteni, hogy mennyire jött be.

Szerintem laza, olvasmányos, ami leköti az olvasót, ugyanakkor elgondolkodtató. Több szinten lehet olvasni, és ez tetszik benne. Mondjuk nálam azért a top10 könyvembe nem került bele, de szerintem érdemes megvenni.

Szerintem ugyanannak kell lennie, az árkülönbséget sok minden okozhatja, pl. a papír minősége, a borító stb.

2012. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozok az előttem lévőhöz, bár én még tavasszal kaptam meg, egy héten három könyvet - azt hiszem ez is magától érthetődő. Egyszerűen letetehetetlen volt, és mire feleszméltem elfogytak a lapok. Gyors sodrású, nincs telepakolva ezer féle nehéz szóval, könnyen rá lehet hangolódni.

A papír minősége és a borító közre játszik valóban, de nálam például két borítja van. Amikor vettem, akkor ment a moziba is, így az első részére kaptam egy amolyan védő borítót, ami úgy néz ki, mint a második képen, az első képen szereplő borító pedig a tényleges, amivel akkor lehetett kapni mikor a film még nem volt készen.

2012. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett, elgondolkodtatott, de nem volt túl nehéz olvasmány.

A két könyv között tartalmilag nincs különbség, csak a második az az, amit a film megjelenése után adtak ki-drágábban. Jó, vastagabb, mert nagyobb a sorköz, de akkor is felháborító, hogy drágább lett. Én a másodikat még régebben 3000 alatt vettem, most azt is újranyomtatták, 3500 lett.

2012. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És egy kis OFF: Tudod hol lehet az elsőt kapni? Mert én nem láttam a könyvesboltban.
2012. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az elsőt bookline-ról szeretném rendelni és a véleményetek alapján meg is rendelem :)
2012. aug. 27. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:
a kétféle könyv dologról: tuti, hogy mindegyikben ugyanaz van, csak ugye az egyik régebbi, a másik meg újabb kiadás. vagy más országban nyomtatták :) mert én még azelőtt vettem, hogy megjelent volna a film, és akkor hasonló volt a könyvesboltban, mint az első képen. most viszont már másmilyen fajtát lehet kapni xd
2012. szept. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!