Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvbe vagy sorozatba jobb?

Blaníííí kérdése:

Könyvbe vagy sorozatba jobb?

Figyelt kérdés

Vámpírnaplók !!

könyv vagy sorozat?



2012. aug. 26. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sorozat, mert abban látod Ian Somerhaldert.xD Nem ám... Mindig(Tisztelet a kivételnek.) a könyv a jobb.:) Sokkal kifejezőbb, hagyja szárnyalni a fantáziád, stb..:)
2012. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a könyv sokkal jobb.
2012. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
az igaz, hogy ált. könyvben minden jobb, de ez nekem most kivétel. nekem a sorozat sokkal jobban tetszett, bár hozzá kell tenni, hogy először megnéztem a sorozatot és utána a könyv. De nekem akkor is jobban tetszett a sorozat :)
2012. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
KönyvbeN, sorozatbaN! Nem igaz, hogy nem lehet megtanulni. Egyébként sorozatban.
2012. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
mindkettő kacat
2012. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
furcsa, de ebben az esetben szerintem is inkább a sorozat nyerőbb .. A könyv nekem nagyon ponyva hatású.
2012. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sorozat!! A könyv nekem annyira nem tetszett h nem bírtam végig olvasni! Sorozatban ott van Ian somerholder (*.*) amiért már érdemes nézni :) Plusz sztem a sorozat sokkal érdekesebb,és mint tudjuk a könyv és a sorozat 2 teljesen külömböző sztori..rengeteg a változtatás a kettő között és szerintem határozottan a sorozat jobb! :)
2012. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Általában nekem is jobban tetszenek a könyvek, mint a belőlük készült filmek, sorozatok, DE ebben az esetben én is a sorozat mellett voksolok. A könyvek közül mondjuk csak az első kettőt olvastam, de nekem nagyon gyenge volt mindkettő.
2012. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a könyvben és a sorozatban nincs sok hasonlóság, és a könyv ötödik részének már szinte köze nincs a sorozathoz. Én mind a kettőt szeretem, mert mintha más történetet olvasnék/néznék. Mind a kettő egyedi. :)
2012. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Bár a barátnőim miatt láttam néhány részt, az egyet is elolvastam, de nem tudom mért jó.
2012. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!