Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi Tom Riddle (Voldemort)...

Mi Tom Riddle (Voldemort) patrónusa a Harry Potter sorozatban?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem hogy valaha is említette volna a könyv Voldemort patrónusát. Ha igen akkor mi volt az ha pedig nem akkor szerintetek mi az?
2012. aug. 31. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam mindet, de sztem nem használt patrónust, elvégre a dementorok az ő oldalán álltak.
2012. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Kizárt, hogy Voldemort képes lenne patrónus megidézni. Ha igen, akkor szerintem az övé kígyó lenne :D
2012. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek kicsit jómagam is hülyének érzem, hiszen nem volt miből meríteni a patrónushoz mert nem volt jó emléke Voldinak...valóban. Köszi az eddigi válaszokat
2012. aug. 31. 23:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy kígyó lenne.
2012. aug. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is biztos vagyok abban, hogy Voldemort nem tud patrónust megidézni, mivel ahhoz boldog emlék kell, és kötve hiszem, hogy ő volt valaha igazán boldog... Rowling nyilatkozta, hogy George sem tudott már patrónust megidézni Fred halála után, szóval lehetséges, hogy valaki képtelen rá. Gondolom Voldi is így van vele.:)
2012. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Rowling nyilatkozta valami interjúban, hogy Voldi sosem volt képes patrónust megigézni (azt hiszem). Egyébként tuti valami kígyó lett volna neki... de mivel a patrónus a jó dolgokból stb táplálkozik, szerintem nem tudott és nem is akart megidézni. Pl szeretetre sem volt képes, mert szerelmi bájital hatására fogant meg.
2012. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
ha jól tudom Piton volt az egyetlen halálfaló aki képes volt patrónust idézni
2012. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Voldemort nem volt képes patrónust idézni, ahogy a halálfalók sem. Ez a Főnix rendjének a... hm.. hát sajátja, ha lehet így fogalmazni - ezért tudott Piton patrónust idézni :)
2012. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy Voldemortnak az a boldog emlék ha megölt valakit :)
2017. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!