Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Neked hány szereplő sok már...

Neked hány szereplő sok már egy könyvben?

Figyelt kérdés
Tehát akiknek a szemszögéből van írva, vagy legalábbis elég komolyan szerephez jut. Két, vagy három, esetleg hét, vagy nyolc is lehet?
2012. szept. 6. 19:28
 1/5 chrishu ***** válasza:
Nálam már 5-től kezdve sok. Persze ez függ a történettől is
2012. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából korlátlan. Régen 3-4-re gondoltam, de a Game of Thrones könyvek óta változott a véleményem.

Persze ha csak egy könyvbe lennének ennyien akkor felfoghatatlan lenne, itt a könyvsorozatban vannak sokan, ami nem gáz.

Ha szigorúan nézve csak egy könyvről van szó, akkor 4-5 még nyomon követhető.

2012. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Regénye válogatja. Egy rövidebb, korlátozottabb regényben azt hiszem, nagyjából tucat karakter mélyebb ismertetése bőven elég, efölött zsúfolt lehet már (nem jut mindenkire elég "hely"), de egy hosszabb regénysorozatban amennyit csak össze tud szedni a szerző. Viszont hogy mindegyik nézőpontkarakter legyen, ahhoz azért speciális technika kell.
2012. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piicur válasza:
trónok harcában több tucat szereplő van!!! mindenhol kell, nem mozoghat három ember. kellenek kisebb szerepek is. pl. csak egy lány (név se kell neki) vagy a postás, vagy nem tudom... nekem nincsen maximum.
2012. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ ugye, milyen történet. Én a legjobban a sima E/1-eseket szeretem, amiben esetleg van kitekintés is.

Ha a főszereplőket nézzük, pl van 6-7 jóbarát, az még elmegy, de ha ez a 6-7 ember alig ismeri egymást, akkor az engem idegesít. Meg amúgy is nehezen jegyzem meg a neveket.

2012. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!