Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvek foglalkoznak a...

Milyen könyvek foglalkoznak a 'világgal'?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy milyen könyvcímek vannak, amelyek foglalkoznak a világgal. Nem politikára gondolok, hanem a világ létezésére. Miért vagyunk, milyen vélemények vannak a 'világ'-ról. Álmodás, létezés, túlvilág. Emberi ésszel felfoghatatlan dolgokról valakinek vagy valakiknek a saját, szubjektív véleményét szeretném elolvasni egy könyveben vagy többen. Előre is köszönöm.

2012. szept. 7. 20:17
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
Filozófiai területen keresgélj! Ezt hívják filozófiának.
2012. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de a kérdés fő célja az lett volna, hogy ilyen könyvcímeket kaphatnék-e. Keresgéltem az interneten de nem igazán találtam nekem 'hasznos' könyvet. ha tudnál netán olyan könyvről, akkor ha megosztanád, azt megköszönném.
2012. szept. 10. 20:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Valamint, a filozófia, egy elég tág fogalom. Milyen ágaiban jelennek meg, ezek a témák?
2012. szept. 10. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!