Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki el tudná nekem mondani,...

Valaki el tudná nekem mondani, hogy a Mielőtt elmegyek c. könyv végének mi az értelme?

Figyelt kérdés

SPOILER!

Egyszerűen nem értem, mi értelme volt annak, hogy Sam végül Juliet helyett ugrott az autók elé. Főleg, mivel már úgyis meghaltak mindketten. Vagy akkor most ez lett a standard vég, és Juliet élve maradt?



2012. szept. 8. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, Juliet élve maradt, Sam pedig 'feláldozta magát helyette' Igaziból szerintem épp ezért maradhatott életben a halála után még hét napig, hogy megmentse Julietet. Mert hogy azon az éjszakán eredetileg mindketten meghaltak.
2012. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tehát a hét nap nem a fejében játszódott le? akkor viszont megérdemel egy fantasy címkét:)
2012. szept. 8. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fejben... láttad az idtélen időkig c. filmet? Annak is ez a lényege, hogy főhős minden nap ugyanarra a napra ébred, amíg MEG NEM VÁLTOZIK. Sam is minden nap ugyanarra a napra ébred, amíg rá nem jön, hogy meg kellene mentenie Julietet.
2012. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ÚÚPSZ? bocsi, teljesen félreolvastam az üzenetedet, visszaszívok mindent, teljesen igazad van :)) Am tetszett a könyv?
2012. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen. Az elején utáltam, azt hittem, megint egy tipikus bestseller lesz tipikus üresfejű tinikről tipikus üresfejű tiniknek:) De úgy a 100. oldal után kezdtem megkedvelni, aztán egyre jobban szerettem. Érdekes problémákat feszegetett. Rájöttem, hogy milyen gyakran ítélünk meg úgy embereket, hogy nem is ismerjük őket igazán. Szerintem ezért is indított úgy az író, hogy először csak a negatív oldalukat mutatta be a szereplőknek, hogy utána rávilágosítson erre a jellemhibánkra, hogy milyen könnyen megítélünk másokat. Csak én nemigen láttam értelmét a végének, hiába. Sajnáltam szegény csajt.Mármint Samet. Értelmetlen, hogy neki kellett meghalni a másik lány helyett. De lehet, hogy csak szerintem:)
2012. szept. 8. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!