Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlotok?

S@jtfül kérdése:

Milyen könyveket ajánlotok?

Figyelt kérdés

12/L és hát...nem a korosztályombeli könyveket szoktam olvasni, kicsit idősebb korosztálynak szánt történeteket olvasok szívesen. Itt például gondolok arra, hogy már nem Thomas Brezina "Fiúk kizárva!" sorozatát olvasom, meg ilyesmi.

Úgy nagyvonalakban olvastam a Twilightot, a Szent Johanna Gimit, a vörös pöttyös könyvek közül egy keveset...stb. Szóval ajánlhattok mindenfélét, mert mindenevő vagyok. :) Köszi a válaszokat!



2012. szept. 15. 11:43
1 2
 1/17 chrishu ***** válasza:
100%

Gyűrűk ura(fantasy)

Darren Shan könyvei(ifj.-horror)

2012. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Hát szerintem a vámpírsztorik és vörös pöttyös könyvek bőven a te korosztályod, azért ezek nem olyan komoly művek. Ha szereted a krimiket, ajánlom Agatha Christie könyveit, ha jól megy az angol olvashatod eredetiben is. Mondjuk, valaki szerint ez korai, de úgy gondolom a Büszkeség és balítéletet is elolvashatod Jane Austentól, én is ennyi idősen olvastam, nem egy nehéz olvasmány, nekem nagyon tetszett.
2012. szept. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Jonathan Swift: Gulliver utazásai

Mark Twain: Koldus és királyfi

Suzanne Collins: Az éhezők viadala

Szabó Magda: Születésnap

2012. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 essz terr ***** válasza:
100%
egyet értek az előttem levővel,Jane Austen könyveit én is ilyen idősen kezdtem olvasni és nagyon tetszett mostanra már mindet olvastam és meg is vettem mert az egyik kedvencem.És ajánlom még Szurovecz Kitti könyveit is,eddig mindet megvettem mert szuper könyvek.
2012. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy olvastam Szurovecz Kitty - Gyémántfiúját, ami szörnyen tetszett és tervezgetem, hogy elolvasom a 2. részt is. Jane Austen + Büszkeség és Balítélet biztos nagyon jó, hisz' már anniyt hallottam róla...:) Biztos, hogy el fogom olvasni. Meg még az Üvöltő Szeleket tervezgetem...:) Köszi az eddigi válaszokat!
2012. szept. 15. 12:47
 6/17 anonim ***** válasza:

Becca fitzpatrick: Csitt,csitt - Crescendo (nekem örök kedvenc és most fog jönni a 3. rész! )

Kerstin Gier: Rubinvörös,Zafírkék (másik kedvenc)

2012. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi! :) A vöröspöttyösök közül is olvastam már párat és azok nagyon tetszetttek. Pl. L.A. Candy, Gyémántfiú, A lány, aki tud repülni, Twilight, Wings, Spells, Rettentő Gyönyörűség...stb. :) Még tudtok ajánlani? Várom a válaszokat!
2012. szept. 16. 14:01
 8/17 anonim ***** válasza:

Figyelj rám!

Tökéletes

Árnyékvilág,Kígyók sziszegése

Rajongás

The Dark Divine, The Lost Saint

A bíborhajú, A boszorka démona

Fényemberek

2012. szept. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. szept. 22. 11:05
 10/17 anonim válasza:

Leiner Laurától: Szent Johanna Gimi sorozat...

1-8+1 kötetes..

(a 8.és a +1(kalauz)kötet 2013 februárján jelenik mag....

EZ EGY GIMISEKRŐL SZÓLÓ KÖNYV......

Jó olvasást!!!

2012. szept. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!