Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek melyik SZJG könyv...

Szerintetek melyik SZJG könyv a legjobb?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 17:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sorban: A hét, mert az volt a legeseménydúsabb, hol szakadtam rajta, meg volt ez az OMG! érzés, Csak sajnos véletlenül megtudtam kik szakítanak, mert valaki kiírta itt kérdésben...a második az öt, vicces volt, hogy elején veszekednek, bár a végén Reni aggódása picit idegesítő volt, utána a 4, akkor kezdett összecsiszolódni az osztályközösség, izgi volt, utána a hat, az a legviccesebb, aztán a három, kicsit szomorú, de jó, az egyes, az is jó, az a kezdet, ott ismerünk meg mindenkit, stb, és a kettes, csak azért az utsó, mert az a legvékonyabb:) És kb ennyi:)
2012. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Az 5.! Nagyon tetszett. Szerintem a 7. azért nem olyan jó, mert nem történik szinte semmi nagy esemény. Többre számítottam. Mindegy a 8-ban nem szeretnék csalódni. Remélem izgi lesz! :)
2012. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a hetedik rész
2012. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Csillámlány*-* válasza:
Az összeset imádom, de a legjobban az ötödiket szeretem! :))
2012. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Ha választhatnék: az összes, de amugy sorrendben: 5, 7, 6, 4, 1, 2, 3 5: összejönnek, meg csipkelődnek és piszkálják egymást:) 7: most fejeztem be! :)hát a szalagavató, ahogy Reni megvédi Cortezt Arnoldtól :)6: Happy End! :) nekem az a rész is tetszett benne amikor januárban kicsit összekaptak a hónapforduló miatt :P 4: osztálykirándulás, motorozás, antivalentinnap... 1: ott ismerkednek meg.. meg ott Reginának mutatták be és rendesen megjegyezte őket!(most a 7ből idéztem! :D) :) 2: nagyjából kezdeneek összekovácsolódni..:P 3: szomorú, nem véletlenül egyedül a címe..(de ettől függetlenül a vége hepiend) nekem ez a véleményem:)
2012. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem a négyes a favorit, amikor Arnold szerelmet vall neki a könyvtárban, máá, az a legjobb. Az a kedvenc jelenetem, de komolyan :D
2012. dec. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 RentaiReni003 válasza:
ááááá mind
2013. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Első:)Mert csak azt olvastam:P
2013. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!