Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok nekem önismereti,...

Mondanátok nekem önismereti, pszichológiai és motivációs könyveket?

Figyelt kérdés

Pszichológián belül arra gondolok,hogy hogyan tudok hatni az emberekre,befolyásolni őket stb...A másik kettőt pedig nem hiszem,hogy nagyon részleteznem kell.Jó lenne,ha viszonylag rövid terjedelműek lennének.

Köszi :)



2012. szept. 25. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Rhonda Byrne- A Titok c. könyvét tudom ajánlani, nem tanulod meg vele, hogy hogyan kell hatni másra, de emlékszem amikor én elolvastam elkezdtem figyelni magamat és másokat is, hogy hogyan gondolkodunk és találtam benne igazságot. Utána nemcsak saját gondolkodás módomat változtattam meg, hanem a környezetemét is és volt, akinek tudtam segíteni. (:
2012. szept. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!sajnos ezt a könyvet már olvastam,még a filmet is megnéztem és tényleg nagyon jó! :)
2012. szept. 26. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!