Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Koreai könyv (történelmi,...

Koreai könyv (történelmi, vagy regény, stb. )?

Figyelt kérdés

Legfőképp történelmi érdekel.Ha nem az,az sem baj,csak koreai legyen(mindegy,hogy északi,vagy déli,de gyanítom,északi nemigen jelent meg itthon).


Köszönöm!



2012. okt. 3. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Az ELTE jegyzetboltjából tudsz, meg elvileg a KKK-ban is. (Koreai Kulturális Központ.)

ELTE: [link] A keresőbe beírod, hogy "korea" éd kidobja rá őket.

2012. okt. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Egyébként valóban,könnyebb a keresőt használni,csak néha lusta vagyok hozzá,meg jobban szeretem,ha az emberek saját tapasztalataikból mondanak egy könyvet :)

2012. okt. 5. 13:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a Google keresőjére gondoltam, hanem a honlap keresőjére. Eszembe jutott közben még egy: az Ázsia ékkövei nevű oldalon van pár könyvajánló, történelmi regények is vannak köztük. Némelyik elég hosszú szinopszissal, ott is válogathatsz még, csak azokat nem tudom, hol lehet beszerezni. Első voltam.
2012. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ismét! :)
2012. okt. 5. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Www.vadvirag.hu

Rju Ungjong: A Silla királyság ékköve

Melegen ajánlom, 3 részben adják ki, a 2.részt tavaszra ígérték.

2013. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Www.vadviragok.hu

Rju Ungjong: A Silla királyság ékköve

Melegen ajánlom, 3 részben adják ki, a 2.részt tavaszra ígérték.

2013. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 2. link a jó.
2013. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 5. 20:53
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 83%-os válaszoló!


Nem tudod ,megjelent esetleg a Silla királyság második kötete már? Kitettem kérdésben is,de sajnos nem kaptam rá választ(nyilván a twilightnak több értéke van az emberek szemében,mint egy normális könyvnek,ami szól is valamiről).

Előre is köszönöm a segítségedet!

2013. ápr. 15. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!