Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék egy könyvet írni....

Szeretnék egy könyvet írni. Tudnátok egy kicsit segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy most kezdek bele egy regénybe és egy jelentéktelen kérdést szeretnék csak feltenni. Igazából a könyvhöz semmi köze, csak annyi lenne, hogy aki könyvet ír mondjuk a Word-ben az oda szokta a lap aljra, hogy hányadik oldalnál tart? Mert ha mondjuk már írtam 100 oldalt, azért tudjam, hogy mennyinél tartok.

2012. okt. 4. 19:19
 1/6 chrishu ***** válasza:
Nem írom oda
2012. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából totál fölösleges, de én oda szoktam írni. Jó tudni, hogy nagyjából hol tartok. Meg ha esetleg már előre elgondoltad, hogy miről szól a könyved, erre-arra nagyjából hány oldalt szánsz, akkor hasznos tud lenni. Egyébként én most tartok a 203. oldalnál, és valahogy büszkeséggel tölt el amikor megnyitom, és látom, hogy mennyit dolgoztam vele. Szóval ha van kedved írd oda, de nem kötelező. :)
2012. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. okt. 4. 22:01
 4/6 anonim ***** válasza:
A Word automatikusan kiírja, hogy hány oldalt tartalmaz a dokumentum.
2012. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges megszámozni. Csak kisebb lesz tőle a lapon a hely, és igen, ha a jobboldali gördítősávra viszed az egeret, kiírja hanyadik oldal, meg alul is kiírja.
2012. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszönöm a segítséget! :)
2012. okt. 8. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!