Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak? Ami a könyvtárba...

Mit olvassak? Ami a könyvtárban megtalálható, de mégis érdekelhet. Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

Szeretek olvasni,viszont megvenni minden könyvet nem tudok-és nem is akarok-ezért főleg könyvtárba járok.Olyan könyveket írjatok lécci,ami könyvtárban megtalálható,és mégis leköthet.


Ezeket szeretem: Minden vörös pöttyöst-sajnos ezeket hamar elviszik a könyvtárból,ezért sokat kell rájuk várnom,így mindig lecsapok,ha bentvan és még nem olvastam.Ilyet is mondhattok de nembiztos,hogy bent lesz :/

Fantasy-mindenfélét (ebbe beletartozik pl.halhatatlan emberek is) :D a lényeg,hogy elrugaszkodjon egy kicsit(vagy nagyon) a valóságtól

Vámpíros-bármikor

Romantikus-ne legyen túl érzelmes,hanem legyen egy alap történet és azon bellül.(bár nléha az alap romantikusok is bejönnek)

De bármilyen könyvet írjatok!


A tipikus "tini" könyveket(SZJG,HP,Twilight)olvastam.

KÖSZÖNÖM!

14/L


2012. okt. 18. 19:56
 1/7 anonim válasza:

Szia! Én Joe Hill: Szarvak című könyvét olvastam legutóbb, és könyvtárból vettem ki. Hosszú, de megéri elolvasni, mert nagyon érdekes (legalábbis számomra az volt)

15/L

2012. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Végtelen történet, Abarat, Komfortos menyország
2012. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem Christopher Moore könyvei bejönnek, szórakoztató vicces és egyben megható sztorik, amik kapcsolódnak is egymáshoz :)

vámpíros trilógia: Vérszívó démonok-Totál szívás-Csak egy harapás

meg amit még olvastam tőle:

Biff evangéliuma -Jézus gyerekkori barátja szemszögéből meséli el Jézus történetét :D

A leghülyébb angyal -karácsonyi angyalos sztori

Mocskos meló -a főszereplőnek át kell vennie a halál munkáját

2012. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Obr
2012. okt. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Obrucsev:Utazás Plutóniába ez kicsit olyan mint az Elveszett világ

A Végtelen történet is nagyon jó

Karl May-tól minden

Welskoff Henric: A Medveölő fia

Verne, szintén bármi

Gyűrűk ura

De lehet filmeket is olvasni könyvben. Pl.: Hegylakó, Terminátor, A Pusztító

2012. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval aki Karl Mayt és Vernet ajánlott. Nekem még nagyon tetszenek a Rejtő Jenő könyvek (szerintem a legjobbbak: Az elveszett cirkáló, vesztegzár a Grand Hotelben) és mostanában olvastam Ken Folett katedrálisát is, amit nagyon ajánlok, ha elmúltál 14. Ha pedig nem vagy vallásos akkor Dan Brown Da Vinci kódja engem végképp elragadott, de ezt is inkább 14 felett ajánlanám. Szerintem ami még meglehet a könyvtárban az a Böszörményi Gyula könyvek(fantasy), na meg pl a klasszikusok, nekem nagyon tetszett a Monte Cristo Grófja amikor annak idején olvastam. Így kb ezeket tudnám ajánlani.
2012. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ha legközelebb(kb. jövő hét végén)könyvtárba megyek,megnézem ezeket a könyveket :) Olyan könyvet olvastam már,ami filmben is megvan,és láttam is.De tegnap voltam könyvtárban és felszerelkeztem a 4napra 4könyvvel :D (Éjféli Bál-már kis is olvastam,Halhatatlanok sorozat-3.és 4.része,és A fekete zongora)
2012. okt. 20. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!