Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJG fanok! Arnold miért...

SzJG fanok! Arnold miért késik mindig?

Figyelt kérdés

Most olvasom harmadszorra a sorozatot,és egyszer elgondolkodtam,hogy Arnold miért késik folyton. Néha 10 percet,néha viszont 1 órát. Pedig kétszer is benne volt (a 2. és a 4. részben),hogy hajnalban kel,viszont amikor megkérdezték, hogy akkor miért késik mindig,azt válaszolta,hogy 'mert nekem így felel meg' , vagy 'mert így látom jónak' .

Ti mit gondoltok erről? Szerintetek benne lesz a Kalauzban?



2012. okt. 20. 15:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom,hogy ez nála egy fajta stílus...
2012. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Azért van ez mert Arnold egy külön világban él, és állandóan különcködik. Az előző válaszolónak igaza van, hogy nála ez egyfajta stílus. De mindig megfigyelhető hogy állandóan különcködik. Pl. hogy még véletlenül sem a szalagavatóra megy el hanem a főpróbára. Meg ilyenek. Én azt gondolom erről hogy nem nagyon bírom az ilyesmit, Arnold karakterét ki nem állhatom:|
2012. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem Arnold ezzel a viselkedéssel azt akarja tudatni, hogy Ő felette áll mindennek, okosabb mint egyesek, és mivel ő ilyen "hiperszuperfantasztikus" meg tehet bármit, amihez kedve szottyan. Ki nem állhatom... :/
2012. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a válaszokat..:S
2012. okt. 22. 18:00
 5/20 Tóth V. ***** válasza:
89%
Ha jót tudom,akkor Arnold az elvei miatt szokott késni.Talán kicsit zárkózott és furcsa egyéniség én őt is bírom a többi szereplővel együtt.
2012. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
85%
Már nem tudom melyik részben de le van írva,mikor Reni megy bocsánatot kérni a hazuk elé és észreveszi,h Arnold már ébren van. Megkérdezi,h ha már ilyenkor fenn van akkor mér nem jön időbe suliba? Azt,mondja asszem,h mert így tartja kedve. :D Szerintem4.-részben van,a Cortezzel való motorozás után
2012. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
41%
Ó,bocs nem figyeltem,h leírtad
2012. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
48%
szerintem is csak különcködni akar meg imponálni Reninek. egyébként még a 4.be bírtam de azóta... nagyon megváltozott és a 6.ba meg a 7.be (amikor hazautazott) nagyon hogyismondjam nagyképű lett szerintem...:/
2012. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is :S Reni jól tette, hogy megszakította vele a kapcsolatot.
2012. nov. 2. 16:05
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
"Ő így látja jónak"
2012. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!