Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJG fanok! Arnold miért...

SzJG fanok! Arnold miért késik mindig?

Figyelt kérdés

Most olvasom harmadszorra a sorozatot,és egyszer elgondolkodtam,hogy Arnold miért késik folyton. Néha 10 percet,néha viszont 1 órát. Pedig kétszer is benne volt (a 2. és a 4. részben),hogy hajnalban kel,viszont amikor megkérdezték, hogy akkor miért késik mindig,azt válaszolta,hogy 'mert nekem így felel meg' , vagy 'mert így látom jónak' .

Ti mit gondoltok erről? Szerintetek benne lesz a Kalauzban?



2012. okt. 20. 15:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
:D
2012. dec. 3. 20:19
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem igy akart be vágodni Reninél,hogy ö bárhova elmenhet bármikor,mert mindent tud!
2012. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hm..ez is egy lehetőség. Erre nem is gondoltam. :)
2012. dec. 20. 18:30
 14/20 anonim válasza:
5%
szerintem azért mert amikor belép legalább akkor mindenki rá figyel attól függetlenül hogy majdnem mindenki utálja :D
2013. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jaa :D
2013. jan. 13. 18:08
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én meg tudom érteni,miért késik.Ugye itt részben szó van arról is,hogy azért,mert különcködik,stb.Ugye az mindenkinek rémlik,hogy nagyon nem bírja az osztálytársait (Reni kivételével,és Virágot is megtűri).Szerintem szimplán azért,mert nem felelne meg neki,hogy hamar (akár fél órával 8 előtt) beérjen,hiszen szerintem neki szenvedés elviselnie az osztálytársait,és más amikor szünet van,meg amikor x időre bent kell ülnie tanítás előtt.Szerintem simán semmi kedve sokat bent ülni.:)(Szerintetek hány igazolatlan gyűlt össze neki késésekből?:D)
2013. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
Mert deviáns. Nem akar a tömegbe olvadni, ki akar lógni a sorból, nem tartja be a szabályokat. Ezért késik, ezért megy el a főpróbára, lényegében ezért is az egyik kedvenc könyve a Zabhegyező. Mert ezzel a viselkedéssel különlegesnek érzi magát.
2013. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Érdekes gondolatok! Pont tegnap olvastam ki a 8. rész(eket)t, és kissé jobban megkedveltem, mert *SPOILER* végül is jófej dolog volt tőle, hogy segített Reniéknek. :)
2013. márc. 16. 12:38
 19/20 anonim válasza:
Szerintem azért, mert számára teljesen értelmetlen lenne időben a suli elé érni. Mármint, a többieket ugye i nem állhatja és mivel Reni is a társasággal lóg reggelente neki nem lenne társasága meg ilyesmi.
2014. júl. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Arnold azert kesik mindig mert a hirtelen ,eles zajok(mint pl.: ebresztoora) karos hatassal vannak az ember agyara

VAgy valami ilyesmi volt a kalauzban

2015. júl. 24. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!