Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Belekezdenék a könyvírásba,...

Belekezdenék a könyvírásba, de félek hogy rosszul sikerülne, ti gondolkodtatok már azon, hogy írtok egy könyvet?

Figyelt kérdés
Próbálkozom csak,a horror műfajban szeretnék próbálkozni,bele is kezdtem egy könyv írásba,akit érdekel,annak elküldöm.

2012. okt. 21. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkoztam már azon, h írok, de egyenlőre csak gyűjtöm az ötleteket, aztán majd ha lesz is időm, meg már sok ötletem van megírom. Szerintem kezdj bele, mert végülis az is lehet, h ezzel kezdődik a karriered :) Sok szerencsét!
2012. okt. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretnék könyvet(sorozatot) írni, de most nem igazán alkalmas. Amúgy fantasy-tiniregényben gondolkozom, ha valakit érdekel, itt kapcsolódik hozzá a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__3482003-t..

Ja, és nekem nyugodtan elküldheted. Nem vagyok annyira tapasztalt, de érdekelne, legalább az alapsztori. :)

2012. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Küldd.
2012. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel.
2012. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldheted :)
2012. okt. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen kezdj bele. Soha nem fogod meg tudni mi lett volna ha.. Ha meg van hozzá a fantáziád és tényleg ki tudsz találni olyan szitukat amitől igazi horror lesz akkor nyert ügyed van. :)
2012. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hello!

Én is elkezdtem egy könyv írását,és nekem sokan azt mondták,hogy nagyon jól írok,és fojtassam!

Ha elküldöd elolvasom,és ha kell segítek!

2012. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
KÜLDD LÉGYSZI NEKEM IS!
2013. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!