Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Joanne Harris : Aludj kislány...

Joanne Harris : Aludj kislány című regényéhez hasonló könyvet keresek. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

2012. okt. 26. 17:22
 1/2 anonim válasza:

Hát, sajnos nem tudok, de örülnék, ha megírnád, hogy neked mi tetszett a könyvben. (Én végigolvastam, de meg kell mondanom, hogy egyáltalán nem tetszett).

Az írónőnek még volt egy könyve, aminek a tartalma jónak tűnt, gondolom a stílus is hasonló ( A kék szemű fiú a címe)

2012. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne mondj le, kedves hozzászóló Joanne Harris könyveiről. Ezt a könyvét általában amúgy is az igazi rajongóknak ajánlják, akik mindent el akarnak olvasni Harristől, mivel ez amúgy is a pályafutása közepén jelent meg újra. Ez volt az első könyve, de nem aratott túl nagy sikert, nem véletlenül, és a rajongók kérésére jelentették meg újra.

Próbálkozz a Csokoládéval vagy a Szederborral, mert ezek az igazán Harrises könyvek, és kevés embernek nem tetszenek! :)

Az Aludj kislányhoz hasonló könyvről tudtam, de most sajnos nem jut eszembe...

2012. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!