Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek hany evesen lehet...

Szerintetek hany evesen lehet elolvasni a Titkot?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok, es elegge erdekel... De nem tudom, hogy erdemes e elolvasnom, es meg tudnam e erteni... Elore is koszi!

2012. okt. 27. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

nem éri meg. végülis elolvashatod, de maradj a realitásnál...

én is olvasgattam ilyeneket ilyen idős koromban, de nem érte meg szerintem.

felesleges volt az egész. most áttértem a Dalai Láma könyveire. eszméletlen jól írja le a történeteket. nem a buddhizmusról szól, hanem Tibetről, és saját történeteket is elmesél. emellett szeretem még a filozófiát is.

én reál és humán keverék vagyok. a jó kémia és biosz könyvek aranyat érnek :)


16F

2012. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ne olvassam el? Megertenem?
2012. okt. 27. 20:21
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a filmet. Abból jobban megérted. Én is kb ennyi idős koromban láttam a filmet.
2012. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Valamiert a konyv szimpatikusabb...:S Akkor az nem jo?
2012. okt. 27. 20:29
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

El is olvashatod, meg meg is nézheted. Szerintem megérted. Meg van? átküldhetem ha gondolod.

Amúgy nekem nagyon sokszor bejött. Pl.: iszonyú régen akartam egy bikakoponyás nyakláncot, de mindenhol ezüstöt találtam 10 ezer felett. Egyszer véletlenül bementem egy üzletbe és egy vas volt 2 ezer forintért. Nincs vele semmi bajom, nem színeződik el és imádom. Most meg kerestem már szeptember óta csizmát télre. Nagyon nehezen találok, mert western stílusban öltözködöm és nem veszek fel bármit. M csak úgy benéztem egy boltba és szinte megszólalásig hasonlít arra amit elképzeltem magamra. : )

2012. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem elolvashatod, elég primitív elmélet. Biztos, hogy megérted.

Csak ne nagyon lovald bele magad, az egésznek nincs sok realitása. Én egy évvel fiatalabb voltam mint, amikor megnéztem a filmet, akkor tök hihetőnek tűnt, tetszett de a világ nem így működik.

17/f

2012. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy elolvashatod, semmi pikáns nincs benne.Tulajdonképpen egy mondatban össze lehet foglani:Bármilyen álmodat valóra váltod, ha hiszel benne, gondolkodj mindig pozitívan!"Ezt taglalja a könyv elejétől végéig, elég unalmas ugyanazt a mondatot egymillió változatban elolvasni.De mivel elég szájbarágós, egy 4 éves is megértené.Azért nem olyan rossz...
2012. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Koszonom, a mamamnak megvan, most is itt van mellettem, de eddig gondolkoztam, h megertenem e... Sokaig kepes vagyok elgondolkozni dolgokon, es altalaban megbanom amit tettem... Ezert nem voltam biztos benne, h olvassam v ne... Lehet, h teljesen megvaltoztatna az eletem, es ezt nem szeretnem.. De hatha mukodne... Akkor elkezdjem?:D Koszonom
2012. okt. 27. 20:43
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már gondolkozol rajta, szerintem meg is értenéd ;)

Én is olvastam, illetve a filmet is láttam, és bár nem értettem egyet vele teljes mértékben, azért alapból pozitívabban állok a világhoz, és úgy vélem, ezért már megért :)

2012. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom!!! Meggyoztel:) Mindenki azt mondja, h unott fejem van, es semmihez nem allok pozitivan:( Hatha sikerulne ezen valtoztatnom:-)
2012. okt. 27. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!