Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » "Stephenie Meyer: A burok"...

"Stephenie Meyer: A burok" című könyvét érdemes megvennem, ha jobban a scifi világa érdekel mint sem a romantika?

Figyelt kérdés

Interneten olvastam, hogy remek könyv és mivel scifi gondoltam miért is ne. Aztán láttam, hogy akik értékelték, azok jóformán az alkonyat fannok...

Így kicsit félek a scifi hiányától a könyvben, nyugtassatok meg hogy élvezni fogom. A romantikát se vettem meg csak azért legyen scifi is

(igazándiból most léptem be a könyvek világába így a 2. könyvem lesz az első: Arthur C. Clarke - A gyermekkor vége (mely nagyon tettszett és tetszik mert most járok a végén :P)



2012. okt. 28. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyi scifi van abban a könyvben mint egy horrorban szerelmi vonás, de szerintem ettől függetlenül jó könyv, és ezt úgy mondom, hogy nekem az alkonyat könyvek közül csak az egyes tetszett :)) Nem jelennek meg a könyvben annyira a scifi vonásai, inkább az érzelmekre koncentrál az írónő, megjegyzem sokkal jobban mint a twilightban... :)) azért egy próbát megér
2012. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 belapus ***** válasza:

Itt beleolvashatsz:


[link]


A linket a WOT és az AVG sárgának, a Kasparsky és a McAfee zöldnek minősítette.

2012. okt. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nagyon nem sci-fi, van benne utalás, hogy ne lehessen azt állítani "nincs", de egy sci-fi rajongó egy rossz poénnak értelmezné. Steph nem igazán tudott többet mutatni, mint az alkonyatban...
2012. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, egy próbát megér. Legalább megismerkedek egy kis szerelmi történettel is. Bár férfi létemre kíváncsi leszek mennyire ejt rabul a könyv.
2012. okt. 28. 19:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh, akkor ez is ilyen alkonyat szerű dolog lesz... hát akkor kérdéses a dolog.
2012. okt. 28. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Háát nem igazán nevezném sci-finek. Sőt sokkal inkább a romantika van előtérben. Igazából amolyan Alkonyat átírás sci-fi néven. :D Nekem legalábbis ez jutott róla az eszembe, amikor olvastam. Sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Inkább csak a történetnek a körülményeiben szerepel sci-fi, de az is eléggé gyenge, icipicit elcsépelt, maga a történet pedig a lány érzéseiről szól. Szerintem inkább vedd ki a könyvtárból, és ha nem tetszik max. nem fejezed be és visszaviszed. Ha pedig "rendes" sci-fit akarsz olvasni, akkor esetleg próbálkozz meg Asimovnak a könyveivel (picit nehéz őket olvasni, de nagyon jók) vagy ami nekem nagyon nagyon tetszett az a Metró 2033 és Metró 2034 Glukhovskytól (de ezt persze akkor, ha szereted a posztapokaliptikus dolgokat)

Mindenesetre a Burok is egy próbát megér. :)

2012. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bele olvasgatok és meglátom

Köszi a könyv ajánlásokat :)

2012. okt. 30. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!