Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek az "A...

Mi a véleményetek az "A szürke ötven árnyalata" című könyvről?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiság; tegnap este kezdtem el olvasni, de már több, mint a felén túl vagyok. Nehezen letehető darab.

Aki olvasta, illetve jelenleg olvassa, mi a véleménye róla? (:


18/L



2012. okt. 28. 15:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Magyarul tényleg ocsmányul van megfogalmazva, ez tény, de angolul jobb. Szerintem nem a te korosztályodnak íródott egyébként egy ilyen történet, ami tele van szexszel, és nem, egyszer sem élveztem el az olvasása közben (mert az tényleg beteges lenne..)

A karakterfejlődés pedig Christiannal figyelhető meg.

Egyébként itt legalább mernek írni ezekről a tabu dolgokról, valakinek tetszik, valakinek nem, és ennyi.

2013. máj. 14. 21:24
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem alap, hogy egy könyv normálisan legyen megírva. Ennek a szövegezése olyan gagyi, hogy szinte nevetséges.

Christian személyiségfejlődése bárki számára hitelesnek nevezhető? Most komolyan el kellene hinnem, hogy egy ilyen beteges ember csak úgy kigyógyul, mert szembejön a szende kislány? Még egyszer: komolyan??

Rengeteg olyan könyv van ezen kívül a piacon, ami nyíltan foglalkozik a szexszel, ami szerintem egyáltalán nem tabu téma, hanem az élet része. Annak a rengeteg könyvnek pedig a nagyrésze fényévekkel jobb ennél, csak valamiért (számomra megmagyarázhatatlan okból) ezt felkaptál, és most ez az etalon. Kiábrándító.

2013. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
* bocsánat: felkapták
2013. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Az írói stílusban egyetértek veled, de Christian igenis fejlődik. Nem változik meg persze, de halvány jelét mutatja ennek, és az is kiderül, hogy miért vált ilyenné, amilyen.

Felkapták, mert valamit mindig fel kell kapni, és most épp ez volt a soron. :D

2013. máj. 22. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!