Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akik olvasták az Éhezők...

M.Kata kérdése:

Akik olvasták az Éhezők viadala trilógiát annak mi a véleménye róla? Érdemes mind a három könyvet elolvasni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes elolvasni mind a hármat.. Nekem nagyon tetszett mind.. A három talán gyengébb picit a többinél,de még így is jó..:) Szerintem.. 22/L
2012. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utána ajánlom neked a Burok című könyvet..:) AZ is nagyon jó..:)
2012. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nagyon megéri. :)

Én iszonyatosan ideges voltam, hogy mennyi fontos dolgot kihagytak a filmből. :D Nekem személy szerint a futótűz a kedvencem, de sajnos mindhárom könyvben érzek egy kis ingadozást. Úgy értem, hogy van amikor nagyon pörögnek az események, van amikor majd elalszol, meg van amikor egy jelentéktelen dologgal foglalkozik sokat, viszont egy isssszonyatosan fontosat éppen hogy csak megemlít.

2012. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Megéri elolvasni, a Futótűz a kedvencem, A kiválasztott talán kicsit gyengébbre sikerült.
2012. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) és a második kommentelőnek:azt már olvastam,és nagyon tetszett :)
2012. okt. 31. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a Futótűz a kedvencem :D
2012. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!