Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Inni és élni hagyni (True...

Az Inni és élni hagyni (True Blood) jó könyv? Mar meg lehet venni a könyvesboltokban? Mennyi része van? Én Twilight rajongó vagyok nekem tetszene? Nagyon miniatűr dióhéjba foglalva miről szól?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagyon jó könyv!!Ajánlom neked!!Az első részét már meglehet venni(kb olyan 2000 ft körül van),összesen 9 kötet van,ami Amerikában már megjelent,Magyarországon most fog kijönni a második része--->szeptember 20.Élőhalottak Dallasban címmel.

Tartalma:Az igaz barát nem iszik a barátjából


Sookie Stackhouse pincérnő a louisianai Bon Tempsben. Csinos, de csendes lány, aki nem jár el szórakozni. Oka van rá. Sookie ugyanis olvas mások gondolataiban. Bill magas, sötét hajú, jóképű srác – és a lány egy árva szót sem hall a gondolataiból. Tehát pontosan az a fajta pasi, akire egész életében várt...

Azonban Bill szörnyű titkot rejteget; ő ugyanis vámpír. Váratlanul Sookie egyik kolléganőjét megölik, nem is akárhogyan – miközben megátalkodott vámpírok csoportja veszi üldözőbe Billt. Az idegeneknek tervei vannak Sookie-val, a kérdés csupán az, ki tudja jobban és gyorsabban kihasználni emberfeletti képességeit.

2. rész tartalma:Sookie nagy bajba került. Megmérgezte egy fenevad, így végső elkeseredésében a vámpírok segítségét kéri. Ennek azonban ára van; a vámpírok Dallasba viszik, ahol telepatikus képességével fel kell kutatnia egy eltűnt fajtársukat. Sookie belemegy az alkuba, egy feltétellel: az embereknek nem eshet bántódása. Az ígéret hamar semmivé foszlik, amikor egy ínycsiklandó szőkeség keresztezi az éhes vérszívók útját...

remélem segítettem:)

2009. aug. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

sztem tetszeni fog. kicsit több benne az erotikus szál, de nem dúrva cseppet sem. izgalmas és fordulatos.

érdemes elolvasni.

2009. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké.Köszi!Sokat segítettetek. :D
2009. aug. 11. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el, persze (úgyse bírnád ki:-)), nekem a Twilight sokkal jobban tetszik.
2009. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én szeretem a Twilight-ot, de ez szerintem kicsit jobb. Fordulatosabb, izgalmasabb... Én ajánlom, de ki tudja tetszeni fog e... Nem olyan, mint a Twilight...
2009. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett mind a kettő, de egy kicsit jobban tetszett a True Blood, mint a Twilght.Amerikában a 10. része magyarrul pedig most jelent meg az 5.része. Kicsit tényleg erotikus, de csak a szexről szól. Nagyon jó könyv, én ajánlom Neked. =)
2010. ápr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bocsi, előző vagyok, rossul írtam, nem csak a szexről szól, azt akartam írni.
2010. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
OK.Köszi!nem baj :D
2010. ápr. 27. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!