Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek milyen a fantasy...

Szerintetek milyen a fantasy könyvem?

Figyelt kérdés

Prológus

Az utcán bolyongok teljesen egyedül.Eltévedtem és fogalmam sincs hova tartok. Betévedtem egy sikátorba és megpillantottam egy sötét alakot.Hosszú kabátban volt,de az arcát nem láttam és sötét haja volt.Megfordultam és figyeltem,hogy ne látszódjon rajtam a rémület.Elindultam egy kirakat felé,úgy gondoltam,ha tovább megyek találok más,kevésbé ijesztő embereket is.Amikor a kirakathoz értem láttam egy férfit kilépni az üzletből.Rám szegezte a pillantását.A szeme vörösben fénylett.Sikítani akartam,de halálra rémültem és nem tudtam sikítani.

Pánikba estem,nem tudtam mit tegyek.Futni kezdtem,de nem tudtam hova tartok.

Csak futottam és megláttam a sikátort ahonnan az előbb kijöttem. Nem volt más út, nem futhattam más merre és megálltam.Az üldöző férfi elkapta a karom és felkacagott. Először éreztem ezalatt a három nap alatt,hogy kár volt megszökni otthonról,még a családi problémák is apróságnak tűntek. A különös alak hosszú kabátban felénk tartott,ekkor már egész testemben remegtem a félelemtől.Amikor mellénk ért felfigyeltem a csodálatos smaragd zöld színű szemére.Tekintetünk találkozott és megnyugtató pillantást küldött felém.Nem igazán sikerült megnyugodnom.Ha valaki egy héttel korábban azt mondja,hogy meg fogok szökni otthonról és harmadik nap elkap két férfi valószínűleg nem hittem volna neki.Igazság szerint még most sem hittem el.A fickó még mindig a karomat szorongatta.Maga felé fordított és a tekintetét az enyébe fúrta.Vörös szeme,mintha villámokat szórt volna. Hirtelen fájdalom hasított a jobb lábamba,már csak azért tudtam állni mert a férfi még nem engedte el a karom.Sikítottam.A férfi belém mart és vörös vér serkent ki az alkaromból.Mintha csillagokat láttam volna,a világ elsötétült én pedig már nrm éreztem semmit.......



2012. nov. 4. 13:24
 1/3 Combi27 válasza:
túl körülményes, szájbarágós, tele helyszínismétlésekkel..mintha csak egy film folyamatos történéseit mesélnéd a saját szavaiddal
2012. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon tőmondatokban írsz, és nagyon furcsa hatást kelt hogy múlt időben írod meg túlságosan is körül írod, van amit az olvasó fantáziájára kell hagyni. Próbálj hosszabb mondatokban fogalmazni ! Esetleg jelenidőt megpróbálhatnál... és próbálj ne csak "egyszerű" szavakat használni!
2012. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,majd kijavítom ezeket a hibákat.Sokat segítettek.
2012. nov. 4. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!