Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen a könyvem?

Tomark kérdése:

Milyen a könyvem?

Figyelt kérdés

elsősorban fontos megemlítenem, hogy 12 éves vagyok. Nem írok rosszul, de szeretném a ti véleményeteket is kikérni.


[link]


egy kicsit hosszú, de remélem elolvassátok és véleményezitek.



2012. nov. 5. 19:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nem jó a link. de ha valakit érdekel, akkor írja meg és átküldöm privátba, és itt írja meg a véleményt, ne privátba.
2012. nov. 5. 19:51
 2/11 anonim válasza:
Ide írd le a bevezetőjét és véleményezem
2012. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ez még nem a égleges és sok minden nem derül ki belőle


A 14 éves Will Shienek egyszer nyomtalanul eltűnik az apja. Senki nem tud róla semmit. Will elmegy megkeresni, és mire visszajön, addigra az anyja is eltűnik, amin egy levél áll. Egy terroritacsoport fogta el őt. Will először az apját próbálja megkeresni, de úgy gondolja, hogy őt is a terroristák rabolták el. De ha mégsem, akkor inkább vele szabadítja ki az anyját.

Aztán főszereplőnk talál egy hegy aljában egy öreg, néger embert, aki azt mondta, hogy látott egy barnás őszes hajú, magas embert sétálni a hegyen. Will egyből azt hiszi, hogy ez az apja lesz. Felmegy a hegyre kutatni, de egyszer csak beleesik egy lyukba.

Viszont ott nem az apját találja, hanem valami ijesztő, valami... rémes csoporttal. Azok talán segítenek megkeresni az apját, de ahhoz Willnek is kell tenni valamit.

Be kell állnia a Contanokhoz.

2012. nov. 5. 20:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Érdekelne, küldd el.
2012. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a bevezető nem rossz,csak kicsit olyan megfogalmazatlan,és túl részletes is,ahol a néger infót ad
2012. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
de am nekem is elküldheted,ha nem olyan hosszú,mert jelenleg egy kisregényt kéne írnom+elolvasni egy könyvet,feladatlapot kitölteni+2 könyvet elolvasni,amik érdekelnek:D
2012. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én szivesen elolvasnám nekem eddig nagyon tetszik a bevezető alapján :)
2012. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is elolvasnám! Főleg, ha azt nézném, hogy 12 éves vagy!

Leginkább az ötlet tetszik! 13/L

2012. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azután, hogy elmegy megkeresni az apját a hegyekbe, elég lenne csak azt írni: de az apja helyett valami mást talál/de ez az út váratlan fordulatokat eredményez vagy valami ilyesmi, tehát, hogy legyen valami rejtély a végére

nekem jöhet a könyv

2012. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Minden esetre azért elég érdekes témát választottál
2012. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!