Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lányok:13-14 évesek Szerintete...

Benedek98 kérdése:

Lányok:13-14 évesek Szerintetek gáz ha 14 évesen egy fiu még sci-fi könyvet olvas? (ifjúsági regény)

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem
2012. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha nem idézgetsz a könyvből akkor nem
2012. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz sci-fi-t olvasni?
2012. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15 évesen is sci-fit és fantasyt olvasok. Ha valakinek nem tetszik, ez van, de én szeretem :)
2012. nov. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

azért kérdeztem mert pl olyan suliba járok ahol "nem közkedvelt téma" a sci-fi és a földön kívüli dolgok és engem nagyn follalkoztat a téma

köszi a válaszokat

2012. nov. 9. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem ciki. mindenkinek van egy stílusa, és ha valaki ebbe beleköt, akkor az IQ-ja a mínuszokat veri!:)
2013. jan. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 vixmajor válasza:
100%
Kezdjük ott hogy plussz 15 pont amiért a sci-fit olvasod, és nem csak nézed, mint a korodbeliek többsége. Másodszor: semmiről nem ciki olvasnod, ami érdekel. Harmadszor: az olyan lányok, akik ezt cikinek tartják nem hozzád valók. És végül: szerintem csak amcsi séma az, hogy ha az amber sci-fit szereti, akkor automatikusan nerd-kocka-luzer stb. Magamról pl: 14-15 évesen kezdtem sci-fit olvasni, és még harmincegynéhány évesen is olvasom. Emelett filmeket bújok, pc játékokat játszom, fantasyt olvasok, krimit olvasok, 18 éve gitározom, 8 éve nős vagyok, és még kismilló dolog van az életemben. És jókat nevetek az olyan embereken, akik esetleg cikinek tartanák az életemet :D
2013. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem, és megkérdezhetem h mit pontosan (cím)? (: 13/L
2013. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!