Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a "Da...

Mi a véleményetek a "Da Vinci-kód" című könyvről?

Figyelt kérdés

el akarom olvasni de nemtom megéri-e elég drága...a tartalmát elolvastam neten dehát..nah :DD

aki olvasta annak tetszett?? és mi tetszett benne?



2012. nov. 7. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Én olvastam. Igaz régen, és tetszett nagyon. Alig bírtam letenni.

Később amikor láttam a filmet, rájöttem könyvben sokkal jobb. Izgalmas, és annyira adja a cselekményt hogy szinte rögtön tudni akarod mire jutott a professzor. Ezért is nehéz letenni.

De hozzáteszem, én nem tekintem valóságnak..egy jól kitalált történet, de ütős.

2012. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 EagleHUN ***** válasza:

Töltsd le a könyvet elektronikus formában vagy a filmet, torrent- ről ingyen van mindkettő.

Egyébként inkább kitaláció, csak valós helyszínekkel és személyekkel "megtámogatta" az írója. Ezt ügyesen összehozta.

2012. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tetszett :)

én sem tudtam letenni, már a "fürdőkádban olvasós"-kategória :)

cselekménydús és az alapsztori jól felépített, történelmi hűség... ez az a szó :)

aztán amit a végére kihoz belőle... a végkövetkeztetés megítélése már más tészta :)


én is ajánlom a netes letöltést és persze végső esetben ott a könyvtár :) mondjuk, a könyvtári példányok totál elnyűttek már :)

egy próbát viszont mindenképp megér :)

jó szórakozást :)

2012. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó könyv szeretem. Ha van egy könyvtár a közeletekben onnan is kivehetnéd. Jók a karakterek, de fikció a nagy része!


Vicces a címkéidben az albínó, oké, ott van Silas, és ez nyilván különlegesség, de kérlek mielőtt elolvasod gondold át tényleg, hogy egy olyan ember fikciója aki alig tud valamit az albínókról, Silasnak vörös a szeme, de ez köztük is ritka, általában részlegesek.


Ne haragudj, hogy rátértem erre a témára de ez fontos nekem, és nem szeretem a sztereotípiákat (bár Brown azért próbálta enyhíteni a saját sztereotípiáit Silas történetének bizonyos pontjaival)


Jó szórakozást! Majd utána a filmet is nézd meg :)

2013. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!