Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen címmel találom meg...

Milyen címmel találom meg konkrétan könyvben amit szeretnék a barátomnak ajándékba adni?

Figyelt kérdés
Olvastatok már olyan könyvet, ami a kapcsolatokról szól, arról hogy kell bánni egy nővel, mit gondolnak a nők? Szülinapra szeretném venni, azért hogy a kapcsolatunk tovább javuljon és épüljön.

2012. nov. 10. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem olvastam ilyesmit, de ha szülinapjára egy használati utasítást adsz saját magadhoz, garantáltan visítva fut el. Ha meg ő kérte, csak gratulálni tudok :P
2012. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

a Mars és Vénusz sorozat, ami könnyed stílusban, emészthetően ír a ffi/nő különbségekről:

[link]


ám abban igazat adok a felettem válaszolónak, hogy nem adnék ilyen könyvet a barátomnak ajándékba, mert ez bizony nyílt kritika arról, hogy nem vagyok vele elégedett, hogy nem jó, amit csinál - és egy ffi bizony nagyon nehezen viseli a kritikát (ezzel a könyvvel úgyszólván kiherélnéd szegényt - megfosztanád ffiasságától).

Ha mégis szeretnéd, hogy ilyen könyvet olvasson, akkor inkább azt javaslom, hogy magadnak vegyél egyet és így előfordulhat, hogy őt is érdekelni kezdi, ha megkérdezi majd, hogy mit olvasol.

ezeket nem kell persze megfogadnod - jószándékkal írtam, tapasztalatból.

ha ezt adod neki szülinapra, ha nem, minden jót kívánok a kapcsolatotokban!

2012. nov. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeteket, először elolvasom én, majd ráveszem őt is. Szülinapjára mást adok. Tényleg köszönöm hogy szóltatok, én erre így nem is igazán d

gondoltam. Hálás vagyok nagyon!

2012. nov. 17. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!