Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak, többi lent! Ti...

Mit olvassak, többi lent! Ti mit olvastok éppen? Vagy mi a kedvenc könyvetek?!

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a pontra,amikor nem tudom hogy mit is olvassak. Most végeztem a Diadalív árnyékával,és valami ehhez hasonlót szeretnék. Valami franciát,lehet kicsit régebbi is, mondjuk ami a középkorban játszódik,és olyan ízig vérig franciás. Gondolkodtam,hogy elolvasom a Nyugaton a helyzet változatlant,de szerintem az túl száraz...nem akarok olyan könyvet most,ami csöpög a romantikától,de olyat sem,ami nagyon nyers,és semmi érzelem nincs benne. Segítsetek légyszi!
2012. nov. 11. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Francia história Merlétől
2012. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Murakami Haruki: 1Q84
2012. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Merlétől bármi. A Nyugaton a helyzet változatlant is érdemes lenne elolvasnod, hamár tetszett a Diadalív árnyékában. (én pl jobban kedvelem a Nyugatont...)
2012. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. nov. 12. 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:

igazából és Villon verseit tudom ajánlani

elgondolkodtató, érdekes, nagyon nagyon igaz és francia is :)

szerintem mindenképp olvasd el a : ballada a senki fiáról című művét

én még életemben nem olvastam olyat ...

2012. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Villont már régóta olvasok, a Ballada a senki fiáról-t is ismerem, és olvastam a Nagy Testamentumot is, tényleg nagyon jó:)
2012. nov. 21. 22:02
 7/7 anonim ***** válasza:

MAjd ha ezeket amiket leírtak elolvastad,akkor szreintem mindenképpen olvasd el ezeket a könyveket(ha még nem olvastad,de ha olvastad,akkor még egyszer.:D):

Anne otthonra talál

Anne az élet iskolájában

Anne Új vizekre evez

Anne férjhez megy

Anne csládot alapít.


Kicsit sok mindent csinál de egy biztos...Nagyon jó könyvek.Nem mondom hogy megunhatatlan és egész éjjel-nappal azt fogod olvasni,de tökéletes könyv.:)

2012. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!