Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi 8. Arnold...

Flower021 kérdése:

Szent Johanna Gimi 8. Arnold állítólag visszatér. Szerintetek hogyan?

Figyelt kérdés
És mi lesz Vikivel, Doriánnal, Petivel, Mónival meg a többi fontosabb szereplővel? Szerintetek visszajönnek még?

2012. nov. 16. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, biztos ezzel a Párizs dologgal kapcsolatban ugye...Laura azt mondta, hogy Vikiről is lesz még szó, ergó lehet hogy lesz valami balhéja vagy valami ilyesmi.. Szerintem Dorián meg Móni már nem kap több szerepet a regényben, hisz Doriánt elküldték, Móni elballagott..érted. Petiről meg gondolom lesz még egyszer kétszer szó, hogy találkoztak Renivel vagy ilyenek, mert én például tökre bírom Petit :)
2012. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. nov. 17. 09:52
 3/8 Kinucc ***** válasza:
Szerintem úgy , hogy ki akar békülni Renivel vagy vissza tér a szüleihez valamiért és így összefutnak.Viki állítolag még szóba kerül meg talán vissza is tér!Dorián tuti nem jönn vissza.Peti,hát ő tuti , hogy visszatér.Pl: a ballagás miatt!Móni, hát talán visszatér a ballagásra.
2012. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem Vikiről olyan szinten lesz szó, mint pl. a hetedik részben, hogy néhány Sztori miatt felsejlik Reni emlékezetében Viki. Hát Arnold szerintem is ez a fajta "ki akarok békülni" dolog miatt jöhet esetleg vissza. Móni és Dorián sztem nem térnek vissza, mert ugye az ő történetüket lezártuk. Peti meg, ő úgy, hogy néha összefut Renivel, erről pár sor sztem.
2012. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hátt, Viki sajna továbbra is él, talán próbál Cortez közelébe férkőzni, vagy esetleg csak Reni visszaemlékszik rá, esetleg kiderül vmi róla, Arnold szentem hazalátogat és még az is lehet, hogy összeveszik Cortezzel.
2012. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem lehet h arnoldnak azért kell hazajönnie mert a többiekkel kell érettségiznie? vagyis ez csak egy tipp.:)
2012. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
remelem, hogy Reni rajon hogy mindigis Arnoldhoz tartozott.
2012. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Viki úgy fog visszajönni hogy kiderül Cortez mért járt vele! (ez biztos!) Az hogy Arnold hogy fog vissza jönni azt nem tudom(arrol nem tweetelt az írónő) de szerintem a ballagás kapcsán!(még benne lesz: mért Corteznek becézik,Reninek uj telefonja lesz,mért jártak a vikivel,miota szereti a Cortez a Renit)
2013. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!