Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Volt már olyan hogy egy...

Volt már olyan hogy egy teljesen noname könyvet egy ismeretlen írótól elolvastatok és nagyon tetszett?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi számít noname-nek? Elég sok olyan könyvet olvastam már, ami nem ismert széles körben, legfeljebb az adott műfaj kedvelői között, és jó részük tetszett is.
2012. nov. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nonamet úgy értettem hogy tényleg noname. pl az egyik kedvenc könyvem moly.hu-n sem volt fenn pár éve, mikor olvastam, és mot is kb 2 olvasás van rajta
2012. nov. 18. 00:19
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ am
2012. nov. 18. 00:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyira noname-eket nem, a maga műfajában azért minden kedvencemnek van több-kevesebb neve. De el tudom képzelni, hogy tetsszen egy ilyen könyv, a minőség nem a statisztikától függ. :)
2012. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát... Mi a noname? :D Olvastam már el úgy könyvet, hogy fogalmam sem volt róla, ki az író (mármint ok, láttam a nevet a borítón, de érted...), és utólag kiderült, hogy híres. Vagy utána futott be. Érdekes, hogy pl. a Harry Pottert úgy olvastam el, hogy akkor jelent meg Magyarországon, semmit sem tudtam az írónőről, csak belelapoztam a könyvbe a boltban, és megtetszett. Az első kötet első kiadásánál. Gyerekként. És mi lett a sorozatból? :D

Persze van olyan név, aki bármit írhat, akkor is elolvasom tőle. De téma szerint is szoktam választani. Illetve ha megfog egy cím, akkor elolvasom hátul, hogy kb. miről szól, ha érdekel, akkor jöhet.

2012. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Stephen Kingen kívül mástól nem igazán olvasok könyvet akármilyen híres, úgyhogy nálam a népszerű írók ugyanazon a szinten állnak, mint az átlagos írók. Ha valaminek tetszik a fogalmazása vagy a sztorija, akkor adok neki esélyt, végigolvasom.

A kedvenc könyvem a Pierre Lemaitre: Téboly. Nem tudom ez a francia író mennyire lehet híres vagy milyen a többi könyve, de az biztos, hogy ezt a könyvet imádtam.

2021. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!