Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Éppen regényt szeretnék írni,...

Éppen regényt szeretnék írni, HASONLÓT mint az szjg, de azért sok különbséggel. A lényeg, hogy egy gimiben játszódik egy osztályban. Mi legyen benne?

Figyelt kérdés
Bármilyen ötletet elfogadok. Szereplőkkel, helyszínnel kapcsolatban, ciki sztorikat is linkkelhettek, amik megtörténnek majd a főszereplővel, szeretnék kérni még angol neveket, stb...bármit ami eszedbe jut! perverz és agyatlan hozzászólásokat MAGASRÓL LETOJOM! (és még el is találom :P).

2012. nov. 18. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mi írjunk regényt vagy te??

Mert ha így állsz hozzá akkor jobb ha nem is fogsz bele a regényírásba..

2012. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ebben biza' van igazság :)

a nyilvános brainstorming nem jó kezdete egy termékeny regényírási folyamatnak


angol nevek

[link]

[link]


többiben nem igazán segíthetek

2012. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
El sem tudom képzelni, hogy ilyen hozzáállással lenne tehetséged egy regény megírásához, még ha SZJG szintű is... Most komolyan... Még a történetet is másoktól várod...
2012. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

ebben van névgenerátor is

2012. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem ötlet nélkül nemigen lehet könyvet írni. Szerintem akkor már amúgy kezd el kitalálni vicces szituációkat, saját osztályodban történtekből is meríthetsz.. De előbb találj ki valamit, és aztán kezdj neki írni!! Legalább valami alap legyen meg! Szereplők személyiségét pl kitalálni... Na, valami!!:D Szeretnél könyvet írni, ember!! Először jön az ötlet, utána állj neki írni!! Vagy mi lenne, ha mondjuk úgy kezdenéd, hogy naplót kezdesz írni a saját életedről, más névvel?
2012. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bele se kezdj
2012. nov. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak te se akarj úgy könyvet írni,hogy mi adjuk az ötletet és tegyük fel sikered lesz és akkor tiéd az érdem
2012. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!