Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Drarry! Történetet keressek?!...

Drarry! Történetet keressek?! A többi alul!

Figyelt kérdés

A történetből nem sok maradt meg csak néhány momentum:

hogy Harry magával rángatja Dracot bulizni mugli helyre

csillaghullás nézése Harry bandájával

vámpír lakta erdőben lévő tóban úszkál Harry

döglött macska a hídnál

kb. ennyi ha valaki ráismer az sokat segítene ?! xDD



2012. nov. 18. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem fogalmam sincs, hányingerem van az ilyen történetektől. Beírtam google-ba, hogy drarry történetek, és találtm egy oldalt amin van pár, de nem biztos, hogy köztük van amiről beszélsz, mert már mondtam, hogy hányingerem van tőle, ezért nem bírom őket elolvasni, most írok pár oldalt amin vannak ilyen történetek (mivel már olvastad, gondolom leírásból ráfogsz jönni, ha fent van valamelyik oldalon).


[link]

Öööö... jó ugy ha írok még pár oldalt amin vannak drarry történetek is?

[link] ezen az oldalon is tuti van.

[link] szerintem ezen is. Egyenlőre ennyit írok, nézz rajtuk körül, ha eggyiken sincs, keresek még pár oldalt. Ha rámész az oldalra, akkor szerintem ha ott olvastad emlékezni fogsz rá, ha nem akkor pedig nézd meg, hátha azon is rajta van :)

2012. nov. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Emlékszel, hogy melyik oldalon olvastad?
2012. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi hogy segítesz, főleg úgy hogy nem szereted de a merengőn nem találtam meg, a többit nem ismerem úgyhogy még nem tom

Tényleg nagyon sok köszi :D

bár hogy így átolvastam az oldalakat amiket adtál eszembe jutott egy oldal amit nem néztem meg! lehet hogy ott lesz :D reménykedek *.* nagyon sok köszi még egyszer

2012. nov. 26. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Reménykedjünk :)

Ha még sem azon van akkor tudok még pár helyet, ahol lehet :)

2012. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm meg lett! :D
2012. nov. 28. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!