Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti táncolnátok erre a szalagav...

Delfin2000 kérdése:

Ti táncolnátok erre a szalagavatótokon, úgy egyébként pedig mit gondoltok erről a számról: Once upon a December?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Keringőnek? Mert annak megteszi. :)
2012. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Emoo96 válasza:
Keringőnek simán eltáncolnám, és amúgy meg szép szám :)
2012. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eddig a tucatnyi szalagavatón, amin meghívottként voltam jelen, a felén ez a szám szólt a keringő alatt. A másik felén pedig a Mecano-tól a Hijo de la Luna-t szokták táncolni. Nem szokott meglepetés érni senkit, kb mindenki erre a két szám valamelyikére számít.


Egyik barátom osztálya valami egyedit akart táncolni, ezért ők erre a számra keringőztek: Chayanne - Tiempo De Vals http://www.youtube.com/watch?v=j3ObHjm1fAE

2012. nov. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi erre táncoltunk. Meg erre vonultam be az esküvőnkön. Nagyon szép szám,szeretem.. 27N
2013. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!