Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szalagavatótokon ott volt...

A szalagavatótokon ott volt mindenki a rokonságból? Vagy csak anya, apa? Milyen volt? Hogyan zajlott le? (17/L)

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 18:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én szalagavatómra limit volt a személyekre, mivel nagy osztály voltunk.

Max 4 embert lehetett vinni. Nekem pont annyi is jött: Anyukám, nagyszüleim és a barátom, aki aztán a férjem is lett később :)

2011. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak anyukám és nővérem volt ott.
2011. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak két ember jöhet, bár mindenki többet hozna és nem értjük miért nem lehet nagyobb helyet kibérelni...
2011. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Anyu, apu, két nagyi, egy papa, nagynéném, nagybátyám, unokanővérem, az ő férje és a barátom :) Nem volt limit, pedig 34en voltunk, a legnagyobb osztály.
2011. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
78%
Nekem most novemberben lesz. :) Jön anyukám, tesómék, nagyszülők, 2 nagynénémék a családdal, plusz nagybátyámék :)
2011. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem párom, apám a barátnőjével és lányával. Barátnőm meg nem tudott eljönni sajna.


Volt egy kis előadás nekünk, szalagtűzés, minden osztály előtt ment egy kisfilm, amit mi állítottunk össze, majd osztálytánc, utána keringő, majd ajándék a tánctanárnak, végül szülő-gyerek keringő, majd egy kis tánci, akivel akartuk és utána irány haza.

2011. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem most decemberben lesz és limit van. Max. 5 ember jöhet. Anyu, apu, barátom, húgom, bátyám jön.
2011. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
nálunk nem szokás hogy a szalagavatóra bárki is eljöjjön, csak mi voltunk az osztály meg a tanárok. szerintem ez így jó. arra hogy mindenkinek a rokonai fényképezgessenek meg bőgjenek ott a ballagás.
2011. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk csak 3-an jöhettek, szóval páromnak már hamisítottam a meghívót :D
2011. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem senki sem volt ott. Vagyis elindultunk oda, de anyám akkoriban alkohol- és gyógyszerfüggő volt és aznap sem mondott le róla, kértem apám, hogy ne égessenek le a tanáraim/osztálytársaim előtt, menjünk haza. Aztán egy osztálytársam visszavitt órákkal később. A befizetett vacsoráról és a fontosabb dolgokról lemaradtam és hiába készültem az osztállyal hetekig a műsorral...
2011. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!