Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha az amazon. De oldalon egy...

Ha az amazon. De oldalon egy angol oldalról rendelek könyvet (mert ott olcsóbb), akkor hogyan számolják a szállítást?

Figyelt kérdés

Az adott oldalon 3 EUR, de ahhoz még hozzáteszik azt, amit az amazonon számolnak, vagy ilyen esetben közvetlenül az angol oldalról érkezik hozzám a könyv?

Tud valaki ilyesmiben segíteni?



2012. nov. 20. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fuss neki ennek a kerdesnek meg egyszer mert akarmennyire is probalom megerteni hogy mit szeretnel, fogalmam sincs.
2012. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor konkrétan:

kinéztem egy könyvet az amazon.de oldalon. Az ár alatt vannak különböző ajánlatok, hogy még honnan lehet beszerezni olcsóbban akár, meg használtan. És ott vannak különféle oldalak. Ott ha az egyiket kiválasztom, ami olcsóbban kínálja az adott könyvet, akkor ők előbb elküldik az amazonnak a könyvet, és úgy küldik tovább nekem, vagy közvetlenül attól az eladótól jön, amelyiket kiválasztottam?

Bocs az érthetetlenségért, de ennél jobban már nem tudom elmagyarázni :(

2012. nov. 20. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha angol nyelvű könyvet akarsz venni, akkor a www.bookdepository.com verhetetlen.

INGYENES a szállítás Magyarországra.

Ott csak a könyv árát fizeted.

2012. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi, egyébként az ő ajánlatukat néztem ki az amazonon. :)
2012. nov. 20. 13:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy ilyenkor nem az Amazonon keresztül küldik, hanem közvetlenül a terjesztő küldi.

Az Amazon csak a felületet biztosítja nekik.

2012. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés, amire esetleg valaki (valamelyikőtök) tudja a választ:

megrendeltem a könyvet, és azonnal levették a kártyámról a pénzt, de a tranzakció a számlámon nem jelenik meg sehol. Ezt nem is fogom látni? Vagy netes vásárlásoknál ez így van? Bocsánat, csak még sose rendeltem így semmit, ez az első alkalom.

2012. nov. 21. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a netes vásárlás miatt lenne.

Minden ilyen vásárlásnál pár nap az átfutás, addig csak a foglalások címszó alatt látszik.

Ez nem befolyásolja a kiszállítást.

2012. nov. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!