Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik a könyvem tartalm...

Hogy tetszik a könyvem tartalma? Min kellene változtatnom és melyik a legjobb motívum benne? (ezeket csak azért irm, h ne törölje xdd)? :D

Figyelt kérdés
Dora, a 13 éves lány Londonban él. Legjobb barátnője Odette, a kissé esetlen lány. A két elválaszthatatlan "testvér"-t egy baleset miatt Patrick, a sötét erőkkel rendelkező, szintén 13 éves fiú találja meg elájulva. Dora elhatározza, hogy megszerzi Patrick-ot, de van egy bökkenő. Patrick tökéletesen boldog barátnőjével. Sari (a barátnő) nem nézi jó szemmel a két lány hirtelen érkezését, de ehhez Patrick-nak is van egy-két szava. A lányok belecseppennek egy furcsán fantasztikus szituációba, melyet két világ összecsapása okoz.

2012. dec. 2. 17:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon sablonos. Egy csomó ilyen könyv van. Már hármat elolvastam, és nem vágyom többre, főleg, hogy a fülszöveg kettőnél fantasyt ígért, és szerelmi háromszöget kaptam helyette. :\

Meg tizenhárom évesen még túl fiatalok ahhoz, hogy "megszerezze". Akkor inkább legyenek 17 évesek!

Szóval ez nem fantasy.

2012. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem szerelmi 3szög. Ha nem akarod elolvasni minek írsz kommentet? Azok írjanak akiket érdekel.


Köszi :-*

2012. dec. 4. 15:29
 13/16 anonim ***** válasza:

HA nem akarod, hogy kritizáljanak, ne írj könyvet! Olyan könyv, történet, novella még nem született, amit ne kritizáltak volna. És tudom, hogy arra vártál, hogy majd mindenki ajnározni fog, de akkor mutogasd a barátaidnak!


Esetleg részletet tudnál mutatni? Mert ez a rövid kis tartalom se nem érdekes, se nem figyelemfelkeltő.

Jól vettem észre, hogy Sari indiai? És nem véletlenül írtam, hogy a 13 éveseknek nem szokása "megszerezni" a másikat. Ez nem fikázás, hanem építő kritika, de úgy látom, nem akarsz épülni.

2012. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ooké.:D. nem veszekvésnek raktam fel...szal nem nem indiai. és majd ha kész küldök,ha érdekel,de szerintem nem szóval mindegy.
2012. dec. 4. 15:53
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott is ilyen a helyesírásod, akkor nem. Egyébként én mindenre vevő vagyok, csak esetleg írhatok olyan értékelést, ami nem esik jól a szerzőnek.

Én a Gracelingre is vevő voltam. Egyébként meg Odette neve tetszik.

2012. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem olyan :). Nekem is, azért tettem bele :). De köszi.
2012. dec. 5. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!