Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek mi a kedvenc romantikus...

Nektek mi a kedvenc romantikus jelenetetek egy adott könyvből?

Figyelt kérdés
Arra, lennék kíváncsi hogy nektek bármilyen vagy kedvenc könyvből mi a kedvenc ilyen romantikus, szerelmes jelenetetek Pl.: szereplők közti első csók, vagy szerelmi vallomás..Ha írtok vagy idéztek könyvcímet is légyszíves! Köszönöm :)

#könyv #romantika #romantikus jelenet #kedvenc jelenet
2012. dec. 7. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"Képtelen vagyok hallgatni. Szólnom kell magához, a rendelkezésemre álló módon és eszközzel. Belém hasít, amit mond. Kétség és remény közt gyötrődöm. Ne mondja, hogy elkéstem, hogy örökre elszálltak oly drága érzései. Hadd kínáljam fel ismét magam és szívemet, mely ma sokkal inkább a magáé, mint volt akkor, mikor nyolc és fél eszten¬dővel ezelőtt majdnem összezúzta. Ne állítsa azt, hogy a férfi hamarabb felejt, mint a nő, hogy szerelme hamarabb kihűl. Soha nem szerettem mást, csak magát. Talán igaz¬ság¬talan voltam, gyönge és sértődött bizonyosan, de állhatatlan soha. Maga, egyes egyedül maga hozott engem Bathba. Csak magára gondolok, csak magáért tervezek - hát nem tudja? Lehetséges, hogy nem fogta fel vágyaimat? Nem vártam volna ki ezt a tíz napot, ha úgy tudnék olvasni érzelmeiben, mint amennyire hitem szerint maga belátott az enyémbe. Most alig tudok írni. Minden pillanatban hallok valamit, ami levesz a lábamról. Halkra fogja a hangját, ám én ennek a hangnak minden árnyalatát ismerem, és nem veszítek el egyetlen szótagot sem abból, amit más meg sem hallana - jóságos, nagyon, túlságosan is kiváló teremtés! Igen, valóban igazságosan ítél meg bennünket. Hiszi, hogy a férfiakban is van igaz ragaszkodás és állhatatosság. Higgye hát, hogy forrón és megingathatatlanul ez él bennem." - Wentworth kapitány levele Jane Austen: Meggyőző érvek című regényéből.
2012. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézek felé. Még nem, hisz nem tudhatja mit érzek iránta, hogy a szívem a torkomban dobog, és hogy a gyomrom görcsbe szorul. Túl fiatal hozzám... Bár ha szeret... nem nem szerethet. Nem szabad neki.

- Anne!-Szólok neki.Ő felnéz, nagy barna szemeit az enyémbe fúrja. Szólni akar valamit,de inkább nem teszi meg. Én is szólni akarok. De nem merek. Aszt hiszem most kéne megcsókolnom, vagy ilyesmi. De nem teszem meg. Se most se máskor.

2012. dec. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MayaLost válasza:
Utolsó válaszoló: Melyik könyvből idéztél? :)
2014. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!