Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Te honnan értesülsz a legújabb...

Te honnan értesülsz a legújabb "bestseller"-ekről?

Figyelt kérdés
Megnéztem a Pi életét és nagyon tetszett, sőt ha tudom, hogy egyáltalán létezik ilyen könyv akkor lehet inkább elolvastam volna. Arra lennék kíváncsi, hogy ti honnan értesültök a legújabb könyvekről ( interneten )? Vagy van az amazon.com-hoz hasonló oldal magyarba is ?

2013. jan. 1. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Internet. Beíroom, hogy várható megjelenések, és kiad találatokat. Meg fen van a libri, alexandra stb. oldalán, hogy előrendelhetőek, azok fognak megjelenni a közeljövőben.
2013. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak könyvekkel foglalkozó blogok. Valamint a híresebb webáruházak oldalát is fel szoktam keresni. A vörös pöttyös könyvek között is szét szoktam nézni. Ha találok egy könyvet, akkor megnézem mit írtak róla a moly.hu-n. Körülbelül így vagy hallomásból.
2013. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
már bocs, de a Pi élete 2004-ben jelent meg. De egyébként ha utánanézel egy filmnek, 2-3 kattintás után kiadja, ha könyv alapján készült. Ahogy én elnéztem, a Pi élete nincs is fent a sikerlistákon (minden könyváruház honlapján megtalálod az aktuális sikerlistás könyveket, illetve újdonságokat). Egyébként a moly.hu-n, ha baloldalt a Böngésző menüpontban rámész arra, hogy "Könyvek",ott megtalálod az aktuálisan legnépszerűbb könyveket, és ezek nem is feltétlenül újdonságok. Általában ha film készül egy könyv alapján, tuti, hogy az olvasók között az a könyv népszerűbbé válik, és erre a listára biztosan felkerül. A Pi élete is rajta van, elsők között:)
2013. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

'Már bocs'de nem elsősorban Pi életére volt kihegyezve a dolog, nem gondoltam, hogy fontos leírnom, de nem itthon találtuk ki, hogy ezt nézzük tehát nem nekem esett nehezemre utána nézni.

Köszönöm a kommenteket, egész jó kis blogokat találtam, valahogy nem jutott eszembe szimplán ráguglizni,mindig csak a libri főoldaláig jutottam.

2013. jan. 2. 00:34
 6/7 anonim ***** válasza:
nyugi, én ezt nem sértésnek szántam, csak közöltem:)
2013. jan. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2013. jan. 2. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!