Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta ezeket a könyveket...

Aki olvasta ezeket a könyveket mi a véleménye róluk?

Figyelt kérdés

Csitt,csitt;Forgetten;Szívritmuszavar;Csók,pont jókor;Wings

Ezeket a könyveket néztem ki,de érdekelnek a vélemények.



2013. jan. 2. 16:14
 1/10 anonim válasza:
Csitt, csitt: egész jó könyv, ha szereted az ilyen "bukott angyal" témát. Kicsit sötét, kicsit ijesztő és elég romantikus. Nekem tetszett, olvass bele, hátha neked is fog.
2013. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a Wings-et olvastam és nagyon jó könyv! Kicsit hasonlít a Twilight-hoz, főleg a következő részeivel együtt. Ugyanúgy van benne varázslat-illetve természetfeletti erők és szerelem. Szerintem jó könyv, érdemes elolvasni.
2013. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Csitt, csitt nagyon jó könyv, és a további 2 része is.
2013. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Csitt, csitt nagyon jó könyv! Ezek közül még a Wings-et olvastam, de a többi részét már nem tervezem elolvasni. Nem rossz, nem bántam meg, hogy elolvastam, de vannak nála sokkal jobb vörös pöttyösök.
2013. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia!


Én pont ma kezdtem el olvasni a ,,Csók, pont jókor" könyvet és bár még csak az 50. oldalon tartok, nekem nagyon tetszik. Nem tudom később mi lesz benne, de eddig elég vicces, meg persze izgalmas.

2013. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Csitt csitt nagyon jó :)
2013. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
a csitt-csitt naon ott van.
2013. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a Csitt-csitt nagyon tetszett, azt érdemes elolvasni.

A Forgottent is nagyon ajánlom. Igazság szerint az az egyik kedvenc könyvem.

A Szívritmuszavarnak az írásmódja nem tetszett, vagyis az, hogy úgy van elmesélve a történet, mint ha valakinek mesélnéd, aki ott ül melletted. Pl: Mondtad, siettél. Szóval ez nem tetszett. A csók, pont jókor... nos, szerintem az a világ egyik legrosszabb könyve. Vannak benne olyan részek, amint lehet kuncogni, és az ötlet is jó, miszerint "egy Grimmet megregényesítek", de Alex Flinnek ez nem sikerült, viszont a Szörnyszívű című könyve zseniális. A Wings olyan, hogy egyszer elolvasod, de nem hagy benned mély nyomot. Vagyis bennem nem hagyott. :D

2013. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 isabella marie swan válasza:
a forgotten-t nemrég olvastam el és nekm nagyon tetszett
2013. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Wings nagyon jó könyv. Egy lányról akinek egy szempillantás alatt megváltozik az élete. Szerelem. És minden ami kell. :) nagyon ajánlom! :D
2013. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!