Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvek online? Fontos!...

AM33 kérdése:

Könyvek online? Fontos! Részletek lent!

Figyelt kérdés

Az alábbi elérhetőségen számos könyv található, ezek közül valamelyik megvan online e-könyv formában?

[link]

Ugyanis látássérült vagyok, s a könyveket egy beszélő képernyőolvasó segítségével olvasom, ha fentvan a neten. Egyébként nehézséget okoz, hogyan szerezhetném be őket.

Vannak hangoskönyvek és a vakok írásrendszerével készült Braille-könyvek, de az elérhetőségen felsoroltak nincsenek meg, esetleg egy-két könyv.


Leginkább más, fogyatékkal élők sorsa foglalkoztat nagyon. Ha találnék a neten pár könyvet, remek lenne.

Köszi!



2013. jan. 9. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] itt keresgélj, vagy ha nem szükséges hangoskönyv, simán beírod a keresőbe a a könyvcímet és, ha kiad valamit letltheted
2013. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Barbi! Ez a link fantasztikus! Biztosan találok itt a kért könyvekből valamit! Nem is tudtam erről az oldalról! Gyakran használod? Hol vannak még ehhez hasonlók?
2013. jan. 9. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
keresgélj az scribd-n
2013. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még az foglalkoztat, hogy az általam kért könyvek közül(lásd a moly-s linket), fent van-e valamelyik online. Idáig egyet sem találtam!:-(

2013. jan. 10. 08:02
 5/5 anonim ***** válasza:
örülök ha tetszik:D én ezt használom nyár óta,szóval amit fent van a neten azt szerintem mind kidobja,bár én is sok könyvet kerestem már amit nem adod ki,de az szerintem azért van mert nincs fent a neten
2013. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!