Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik a könyvem eleje?...

Hogy tetszik a könyvem eleje? (rövid részlet)

Figyelt kérdés

Érdemes-e irnom? Van-e tehetségem? Hány évesnek tippeltek? Hibák, észrevételek, Pontozás egy tizes skálán

(nincs a laptopomon hosszú "i' és hosszú "ü"



2013. jan. 12. 16:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
mit kell nézni?
2013. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mit kéne nézni?
2013. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ültem a vonaton, és bambultam. Egyszer csak valaki megkocogtatta a vállam.

-A jegyét ha kérhetném!-nézett rám az ellenőr

-Persze, adom...Tessék-Nyomtam az orra alá sértődötten.

A jegyszedő most megfordult, és a velem szemközti ülésben ülő fiúhoz lépett. Észre sem vettem hogy megint itt van, meg is lepődtem amikor megláttam. pedig már hozzászokhattam volna.

Minden nap megjártam ezt a szakaszt a vonaton , mert a suliba így lehetett a leghamarabb eljutni. A srác pedig minden nap velem szemközt ült. De sohasem szólt semmi,csak nézett ki a fejéből. Még a nevét sem mondta soha.

-Fiatalúr a jegyét. Most!-Szólt a sráchoz bosszúsan az ellenőr. Ez is a mindennapi „rituálénak”számitott.A fiú mindig sokáig kereste a jegyet és figyelte mikor szakad el a cérna. Az ellenőr ideges volt, az én szótlan útitársam pedig csak azért is jó sokáig kereste a jegyet. A fiú széttárta a kezét, az ellenőr pedig megkérdezte a nevét.

-Poller József-Mondta, az ellenőr pedig felirta a nevét és a lakcimét. Tudtam hogy hazudott. Láttam. Ez nem az a fajta „hü de jó emberismerő vagyok” dolog, hanem tényleges látás. Aura-látás. Erről csak kevés embernek beszéltem és akik tudnak róla, azoknak is csak kis része hiszi el. Hogy ez miért van?Amit az ember nem lát, azt nehezen hiszi el.

A szerelvény zökkent egyet, ezzel felébresztve engem gondolataimból. Megint ott voltunk. Az egyetlen megállónál, a tóparton. Régen csodáltam a tavat, rajta a sok kacsával,és elegáns hattyúval, a tóba lógó füzfák ágaival. Könnyü volt szépnek látni. De körülbelül egy hónapja olyan esemény történt, ami miatt elborzadok tőle. A vonat mindig sokat időzik a megállónál, én pedig nem tudok túllépni az eseményen. Bocsi! Ezt -_-" Hülye vagyok

2013. jan. 12. 16:33
 4/15 A kérdező kommentje:
Rosszul másoltam ki, kimaradt az hogy: A fiú széttárta kezeit és azt mondta nincs jegye
2013. jan. 12. 16:36
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szokjatok már le róla, drága fiatalok, (mondhatnám, drága kortársaim) hogy az irományaitokba hangulatjeleket tesztek. annak nem ott a helye. egyébként ez egy teljesen átlagos, felső tagozatos szintű fogalmazás.
2013. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
egyébként 13 évesnek tippellek. eltaláltam?
2013. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, elteláltad :) És jó, többet nem teszek bele.A könyvben nincs is!
2013. jan. 12. 16:46
 8/15 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján látszik, hogy van hozzá némi tehetséget, konyítasz a témához. A kor nem igazán számít az írásnál, bár az öregebb írók tapasztaltabbak, de a fiatal írok jobban tudják leírni a mai fiatalok életét. helyesírásban van egy kis hiba, de nem igazán vészes. A tartalma pedig jó, fölkeltette az érdeklődésemet a történet továbbolvasására.

Szóval a pontozás egy tízes skálán 9 pont, lenne nálam, -1 pont a néhány helyesírási hiba és, hogy ilyen rövid az egész :)

2013. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nagyon nem az igazi... olvas nagyon sokat én azt tanácsolom, figyeld meg, hogy csinálják a nagyok, végezetül írj sokat. Sok sikert!
2013. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Nekem tetszik :)

Néhol egy ici-picit nem érzem gördülékenynek. Talán plusz egy-két enter vagy átvezető mondatocska megtenné.

De nagyon kíváncsi vagyok a többi részére.

Ja, és 13 évesen ilyet írni se semmi!

2013. jan. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!