Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Eragon 4 a neten?

Eragon 4 a neten?

Figyelt kérdés

Decemberben ugye megjelent az Eragon 4. része (Örökség), de ebookban még nem található sehol. Facebookon találtam egy homemade fordítást, de az csak a 17. fejezetig tart, kb a sztori közepéig..

nem akarom úgy elkezdeni, hogy nem biztos, hogy be tudom fejezni, vagyis kell a vége valahonnan, vagy a könyv ahogy van ebookban, magyarul (tudok angolul, de szeretem élvezni a szavakat)


Papíron nem akarjuk megvenni, mert olvasás után itt marad és a múltkorjában egy halom könyvet a helyi könyvtárnak akartunk adni, de nem vették be, mert nem fért már be nekik se.. és hát kuka lett, de ez könyvhöz nem méltó, ezért inkább digitálisan olvasnám


szóval valakinek megvan a teljes könyv digitálisban magyarul, vagy tudna elérhetőséget adni, hogy honnan tölthetném le?



2013. jan. 12. 17:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!