Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lehetséges hogy Stepheni ír...

Lehetséges hogy Stepheni ír olyan könyvet ahol leírja az összes eddigi részt Edward szemszögéből? Meg lesz olyan könyv ami pár a könyvből kimaradt dolgot ír le? Pl. A második részben mikor Rosalie szól Edwardnak h Bella meghalt?

Figyelt kérdés
Mert szívesen olvasgatnám hogy éreztek egy-egy szituban a többiek pl. Jacob a második könyvben történtekkor! Ugye nem vagyok ezzel egyedül így? :)
2009. aug. 29. 17:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

nem, nem vagy egyedül... :D

Twilight 4ever!!!!!!!!!

nekem megvan pont az a rész, amikor rose szól edwardnak... Stephenie írta, tuti. Egész jó fordítás. Kell???

2009. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hm... Igyekszem kivárni türelmesen a könyvek megjelenését! :) De szval akkor az is lesz könyvben? Meg amit írtam h tök jó lenne? van rá esély??
2009. aug. 29. 18:02
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdte írni a midnight sun-t, ami edward szemszögéből van, de abbahagyta, és úgy néz ki nem is folytatja. az első 12 fejezetet megírta. nekem megvan az is. nagyon jó! kell???

Ilyen kimaradt dolgokat pedig nem ad ki könyvben, hanem csak úgy egy-egy ilyet megír, és kirakja a honlapjára.

úgyhogy ilyenek nem lesznek könyvben. :((

Jah, és megvan a twilight-ból a báli rész is bővebben...

pl. hogy vásároltak ruhát alice-szel, stb.

Ha kell, átküldhetem azt is...

2009. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

a Midnight Sun-t és a többi részt is biztosan, hogy megírja.. Gondoljatok csak bele.. Mennyi pénz van abba.. Belegondolni is fáj.. És szerintem nem hülye az írónő és kihasználja.. A New Moon mekkora sztori lehet már.. Szerintem azokat írja most..

A türelem rózsát terem tartja a mondás, hát én remélem, hogy nagyon jó Twilight könyveket..:D

2009. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Midnight Sun


*****


Kimaradt


*****


Itt van a Midnight Sun elso 12 fejezete.Ami ugyanaz mint az alkonyat csak Edward szemszogebol. Es nehany (kimaradt) bonus resz az alkonyatbol.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
A 2. részben nem Alice szól Ednek h Bella "meghalt"?
2009. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

spoiler: rosalie szól neki

Egyébként meg fog jelenni az összes rész edward szemszögéből, de csak később, mivel steph jegyzeteit kiszivárogtatták, nem akarja msot rögtök folytatni, azt nyilatkozta 2 éven belül folytatni fogja

2009. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

KET EV???????????

Addig megoregszek.

2009. aug. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:) Köszi!köszi! Az ötödik részt...vagyis azt a keveset én is olvastam és tökre tetszett!Azért kérdeztem, mert most újra olvasom a New Moon-t, és tökre érdekelne, hogy érzett!(bár sejtem :) :| )
2009. aug. 30. 14:53
 10/16 A kérdező kommentje:
Jaaa... és igen, szeretném ha elküldenétek azokat amiket tudtok! :)
2009. aug. 30. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!