Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti mit csinaltok, ha olvastok...

Ti mit csinaltok, ha olvastok egy könyvet es rajöttök, hogy ez annyira nem is erdekes?

Figyelt kérdés
En most olvasok egy könyvet es annyira nem izgat...Van egy masik könyvem ami jobban izgat...
2013. jan. 18. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A könyvnek meg kell adni a tiszteletet, de ha engem untat, abbahagyom.
2013. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előző válaszadóval. Ha nem érdekel, ne olvasd el.
2013. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 jamesandjames ***** válasza:
100%
Én néha úgy vagyok vele még olvasom tovább, hátha lesz valami jobb, de ha olyan 100 oldal után is unom, abba hagyom.
2013. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akármenniyre is unalmas én végig olvasom.
2013. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha unalmas, és félreteszem és pihentetem, vagy, ha tudom, hogy be fog indulni a stroy vagy érdekesebb lesz, akkor átszenvedem az uncsibb részeket. Ha viszont végképp nem tetszik, leteszem. Volt már, hogy egyet-egyet újra elővettem, túljutottam a rossz részen, és utána már imádtam. :)


Ha van, ami jobban izgat, olvasd azt, mert addig nem fogsz nyugodni. Aztán esetleg térj vissza az előzőre.

2013. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 cathilina ***** válasza:
Én általában úgy vagyok vele, hogy ha félreteszem, egy-két hét múlva elkezd érdekelni, hogy mégis mi lehetett a folytatása. Ekkor folytatom, aztán megint megunom 50 oldal után, megint pihentetem két hétig. Előbb-utóbb végzek vele. Ha meg egyáltalán nem kezd el izgatni, az jelent valamit.
2013. jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
én adok neki esélyt, de ha már minden kötél szakad, ha a későbbiekben sem indul be, akkor hagyd abba. Bár én ilyen könyvet meg sem veszek:) Előre beleolvasok, mielőtt megvenném..
2013. jan. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tmike válasza:
Én azért elolvasom; amúgy melyik könyvről van szó, ha meg szabad kérdezni?
2013. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Atom Trator válasza:

Elkezdek egy másikat és ha azt befelyeztem visszatérek rá,

vagy nem...

2013. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Félre teszem... de elötte elöbbre olvasok,hátha ott izgibb vagy vmi ha nem akkor általában örökre félreteszem...
2013. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!