Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fanfiction vagy saját könyv?...

Fanfiction vagy saját könyv? Te melyiket írod szívesebben?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

saját :)

régebben (pár éve) az egyik történetemet egy sorozat ihlette, de az is megállt a saját lábán :)

2013. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen saját. Még ha egészen el is tudnék rugaszkodni az eredeti történettől, zavarna, hogy nem az enyém az alaptörténet. Persze mikor olvasok egy könyvet, vagy látok egy jó filmet, beleélem magam és továbbképzelem, ilyesmiből születhet valami, de maximum egy novella.
2013. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fanfictiont könnyebb írni természetesen... de mindkettő alkotása nagy szellemi öröm.
2013. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hanűr sokminden inspirál, és hatással van a munkásságomra, de igyekszem saját történetekkel dolgozni. A fanfiction kicsit olyan, mintha valaki más gyerekét próbálnám nevelgetni.
2013. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindig is saját történetet szerettem jobban írni, azt a világot, amelyiket én akarom, azzal a történettel és karakterrel, amivel én akarom. Nem szeretem az előre elkészített történetek tovább vagy átírását.

(Ha érdekel, itt a link a bloghoz (nem reklám jellegű!): [link]

2013. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!