Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok egy jó könyvet...

Ajánlanátok egy jó könyvet amiből az alapoktól, nulláról kezdve meg lehet tanulni pascalban programozni legalább egy emelt szintű érettségi szintjéig?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 16:30
 1/1 anonim válasza:

Olyan ami teljesen az elejétől a végéig leírja, még nem nagyon futottam össze vele, de ez nyilván nem jelenti azt, hogy nincs ilyen. Ha már elértél egy bizonyos szintet akkor magadat jó/lehet fejleszteni. Neten ami nekem most is segít sokszor, referenciának illetve ha valamit elfelejtek és gyorsan meg kéne nézni arra használom: [link]


Ahonnan én tanultam a Pascalt az egy 120 oldalas könyv, amit valahonnan a neten halásztam össze. Az egész magyar, példákkal, stb... Ha adsz privátban vagy itt egy email címet elküldöm neked mellékletbe :) Tényleg a legelejétől írja le.

Én tudásomal netről halászgattam össze, természetesen lehet, sőt valószínűnek tartom, hogy írásban vannak jobb, összegzőbb könyvek.

2013. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!